ertuğrul tulpar

istanbul 3.bölge'den akp'den milletvekili aday adayı olan ve homofobik nefret söylemleriyle çıkış yapmaya çalışan kişidir. homofobik söylemlerine rağmen, youtube'da beğendiği ve takip ettiği kaslı erkeklerin siteleri, "çocuk istismarına hayır" demesine rağmen facebook'ta beğendiği "15 20 yaş aktif pasif buraya" sayfasının screenshot'larının belgelenmesi ile fena halde rezil olmuş kişidir.
konunun haberi burada http://gzone.com.tr/homofobik-milletveki...
gitmeyin üstüne garibimin ya oda kendince topluma uymaya çalışmış işte hahaah ...
klasik ikiyüzlü ama bunu inkar eden familyadan bir üye kendileri. bıyıkları bile ben buradayım diye bağırıyor aslında. bu adam sosyolojik açıdan alıp incelenmeli bence. beğendiğin sayfalar arasında "16 - 20 yaş arasındaki aktifler pasifler buraya" isimli bir sayfa bile var. sağlıklı bir birey böyle bir sayfayı beğenmez, takip etmez.

teknolojinin gözünü seveyim, böyle göte getirirler insanı işte. sen o iğrenç bıyıkların gibi zehir saçan düşüncelerini rant elde etmek için kusarsan, gelir biri de böyle seni rezil eder. gram üzülmüyorum, beter olsun. milletvekili olma hayalleri hıyar olmayla sonuçlandı, oh olsun!
bu adam eşcinseller üzerinden günümüz türkiye'sinin çizdiği yol doğrultusunda prim yapma ve köşe olma peşinde mi acaba?
şimdi de bir hüseyin kaçın vakasıyla karşı karşıyayız. beyimiz eşcinselleri tedavi edecekmiş.

http://gzone.com.tr/homofobik-milletveki...
şimdi de eşcinseller tarafından saldırıya uğradığını, şiddete maruz kaldığını bir suç duyurusuyla beyan etmiştir. neden acaba çevrede hiç kamera görmedim dip notu vermiş. lambdaistanbul ve listag yetkilileri gerekli açıklamaları yapacaklardır.

işte o suç duyurusu haberi; http://lgbti.org/lambdaistanbul-ve-lista...
suç duyurusunda "üstüme işediler" demeyi unutmuş milletvekili aday adayı.
oda tv'nin haberine göre, youtube hesabının arama geçmişinde kaslı erkek kanallarının boy gösterdiği; facebook'ta ise 15-20 yaş arası aktif pasif erkekler grubuna mensup olduğu belirtilmiştir.
o kadar çok konuşuldu edildi ben de merak ettim bi youtube kanalına bakayım dedim. ertuğrul tulpar'ın babasının çöp evi başlıklı 5 dakikalık videoda evin dağınıklığını gösteriyor.videonun açıklamasında "kimselere söyleyemediğimiz, kendimize bile itiraf edemediğimiz, sırlar, evet... sırlarımız bizi psikolojik anlamda hasta eder... artık temizlenme kararı aldım... sırlarımızı serbest bıraktıkça iyileşir" yazıyor.videonun son 5 saniyesinde görülen koltukta uzanan yarı çıplak adam çok manidar bence.adam bize sessiz çığlıklar atıyor farkında mısınız?