eski sevgilinin hediyesini kullanmak

aslında öyle takıntılı veya kıskanç biri değilimdir ama kötü şekilde terkedildiğim için ne verdiyse elden çıkardım valla, görmeye katlanamadım. seni seviyorum, hayatımın aşkısın falan yazılı kupalarla bir şey içmeye devam edemezdim yani, kusura bakmasın.
bence eski sevgili tamamen silinmelidir. ben bunu yapmak için çok çabaladım. kendisinden de rica ettim, yapmıyor. numarasını sildim, her yerden engelledim ama o ne numaramı ne de mesajlarımı siliyor. buradan gitmesini istiyorum, yalan yok çünkü o kendi yoluna gitsin ben de kendi yoluma ve bir daha yolumuz hiç kesişmesin istiyorum. herkes umursama, dokunma diyor. elimde olsa yapmaz mıyım? değil işte, anlık öfkelenip bir şekilde ondan çıkarıyorum hıncımı. daha önce bu yüzden twitter'ımı kapattım, sırf ona daha fazla saldırmayayım diye ama sözlükten gitmek istemiyorum. siz sözlük ahalisini de rahatsız ediyorum, kusuruma bakmayın.

her neyse, konu sapmasın. eski sevgili her şekilde hayatınızdan çıkmalı, sizin için ölü olmalıdır. bunu yapabilmeniz ve bunu yapabilenlere denk gelebilmeniz dileğiyle.
bir zamanlar çok sevmemiş gibi davrandığınız sürece size hayat boyu sıkıntı yaratacak durum. yaşadığınız güzel şeylere saygı duymak gerekir.
eski sevgilimin aldığı bilekliği fuck buddy'min aldığı kutunun içinde saklıyorum. who cares!
ama bir ara buzlukta magnumlar kalmıştı uzun süre. yani hiç ummadığın şey daha çok koyabiliyor bazen.