euphoride

bir süredir flört halindeydik. bugün buluştuk ilk defa. hayatımın aşkını bulduğuma inandırıldım önce. meğer hayatımın en büyük hayal kırıklığı olacakmış. canımı zor kurtardım.
aramızda geçen son diyalog:


sözlükte halkların kardeşliği, lgbti dayanışması, selo neden içerde vb. şeyler konuşurduk pasifim deyince kendimi uçurumdan aşağıda buldum!
ders çalışırken ezberlemekte zorlandığı şeyleri sözlüğe yazan yazar.
iyi de kardeşim burası etüt merkezi mi?
sözlükten gitsin diye kendisine psikolojik baskı yapan zorba bozuntusu da kına yakar artık.

(bkz:bir ayı sözlük klasiği)
görüşlerimiz be kadar uyuşmasa da kendisine yapılan yanlıştır. toplasan 20 kişinin olduğu yerde bu kadar drama dönmesi ise oldukça abuk. düşünsenize ayısözlük gibi bir yerde insanlara sürekli olarak defol yazıyorsunuz, oldukça loser bir davranış olmalı.
son dönemlerde neredeyse her allahın günü defol git denerek hedef gösterilen bu yazarımız uçurulmuştur *. bizler görüşmeye devam edeceğiz elbet.
çift isim bulma becerisini takdir ettiğim, enerjisini sevdiğim yazar kişisi

c6h12o6'sı olan var mı?
kendisi ile herhangi bir iletişimim yoktu. ancak euphoride'in entryleri bana yeni bilgiler katıyordu. kendisi ile bazı konularda aynı düşünmesem de saygı ile dinliyordum. sanırım hesabı kapanmış ya da ben öyle anladım. konu ne bilmiyorum ancak hesabının kapanmasına üzüldüm. umarım her şey onun için güzel olur. kendisine güzel ve huzurlu bir gelecek diliyorum.
yeni sözlük yazarı. hoş geldin.

(bkz:askk)