exxen

acun ılıcalının yeni oyuncağı. yaptığı her işi tutturan bu adam yine milyonları götürecek. yapacağı ilk iş kızı izlesin diye sihirli annem olacakmış
yerli netflix denemesi diyebiliriz. 2021'de yayın hayatına başlaması planlanıyor.
tv nın azalarak bittiği bir dönemde acun'dan mantıklı bir hamle.yakında disney plus 'ında gelmesiyle rekabet iyice artacak.yerli platform eksikliği devam ediyor.ne blu tv ne de puhu tv bu açıdan yeterli değil.doğru adımları atarsa yabancı alternatiflerinin yanına kaliteli bir yerli platform olarak kalıcı olmayı başarabilir.
bakalım bu platform yine meşhur olacak yine paralar akıtacak mı..
yerli malı yerli malı her mal bunu kullanmalı
yeni sinemavari acun yapımın sıçunacağı 01.01.2021 de izlenme giren netflix çakması (yine kendimi birşey üretmeyip) nasıl benzeri ni yaparızın patenti türkiyede olan bir sektörü daha geldi ayağınıza. her türlü dizi film yolluk kilim kenarından orjinalı gibi yaparızın devamlı...
ekşi sözlükte sürekli siksen esprilerine maruz kalan oluşum aylık 9,90-tl ve reklamsız 19,90-tl fiyatlaması olacakmış
alırsam televizyonda yayınlansa evin içinde ses olsun diye açıp izlemediğim içerikler için para verip sırf para verdiğim için izlemek zorunda kalacağım.pek mantıklı gelmedi.
türk işi netflix.
öyle abartıldığı gibi dahiyane bir olayı da yok.
her zamanki gibi, zaten olan bir iş türklerce alınarak kullanılacak.
yani acun her zamanki gibi bir yerlerden format alıp türk piyasasına sürecek.
toplum dizi, film izleyecek, acun da para kazanacak konu bundan ibaret.
*
kadrosu yeterince genç youtuber ve youtube'daki popüler programlarla şişirilmiştir. araya da tv8'in popüler yayınlarının perde arkadası programları serpiştirilmiştir. yayın hayatına sistemi çökerek başlamıştır.
netflix ve ıptv dışında hiçbir platformla ilişiğim yok. başka uygulamalar koşuyor ve sen onları görüp yeni uygulama geliştiriyorsun. var olan uygulamalardan çok daha iyi geliştirmen gerekiyor.

al gain'i vur exxen'e... hepsi aynı lacivetin tonlarından oluşuyor. ilk lacivertten şaşmayın.