gamer sevgili

insan neyi kınarsa onunla sınanıyor. kesin inanıyorum buna. yaklaşık bir haftadır görüşemediğin sevgiliye gidiyorsun ve sırf günlük görevleri var diye seni bırakıp oyunla ilgileniyor. hiç hazzetmiyorum şu oyun işinden. bunları çıkarıp piyasaya sürenler, gençleri sömürüp en önemli şeylerini onlardan çalıyor resmen. zaman kadar kıymetli bir hazineyi saatlerce şu meretin başında durup tüketiyorlar. yazık ki ne yazık.
oyunlar sanattır. bazı oyunlardan* aldığınız keyfi hiçbir filmden ya da diziden alamayabilirsiniz. yokluktan, sadece dijital bilgilerden var olan bir atmosfere dalmanın nesine yazık? trollük olduğunu biliyorum zaten ama bence senin sevgilin hangi oyunu oynayacağını bilememiş. o ne idüğü belli olmayan sonu olmayan multiplayer oyunlarını oynayacağına gidip oyun oynamayı bilen birilerine sorsaymış. o oyunlar zaten sizi bağımlı hale getirmek ve huzursuz etmek için tasarlanıyor.

oyunlar yapılırken ne kadar çok uğraş veriliyor, plan yapılıyor haberiniz var mı?
sevgilizin ilgi alanlarını beğenmeyip yargılıyor daha sonrada bundan yakınıyorsunuz. senin kitap okumayı sevdiğin kadar o da oyun oynamayı sevebilir. çok seviyorsan onun ilgi alanını kötülemek yerine sen de ilgilen birlikte zaman geçirin ama yoook siz en iyisiniz siz zekisiniz sizin sözde bildikleriniz en makbul olanı. sevgiline üzüldüm. anlayışsız ve gamer olmayan bir sevgili gamer bir insan için işkencedir.
klanındakilerle flört etmediği müddetçe benlik sıkıntı yoktur.
sevgilim olmasını isteseydim şöyle benimle wow muhabbeti yapacak, ara sıra lol'de beni taşıyacak, rpg oyunlarının karakter yaratma ekranında en az yarım saat benimle vakit ayrıcak, puzzle oyunlarında birlikte saç baş yolacağım, kart oyunlarında bana deck hazırlamamda yardımcı olacak bir sevgilim olsun isterdim.
ya benim böyle bir sevgilim vardı. açıp bu şarkıyı dinlerdim hep o oyun oynarken.
kelimelik bağımlısı bir sevgilim vardı. sayılır mı? söyleyeceğim kelimeler hep boğazıma dizilirdi. masum bir oyundu sonuçta. oyun sohbetlerinde neler dönüyormuş meğer.
bu başlığı her gördüğümde, olgun-genç pornolarında görülen rahatsız edici derecede aptal bir klişe aklıma geliyor.

olgun işten eve gelir, dalyarak, işsiz güçsüz oğlan ise bütün gün playstation oyanmıştır. olgun yorgundur ama genç sevişmek istiyordur. sonra sikişirler. genç, kocasını mutlu eder....

gamer sevgili ise bana uymaz, sorry.