gamlı_baykuş vs özdemir

değerli okuyucular, kıymetli izleyiciler,

bir müsabakaya daha hoş geldiniz. sözlük şartları çetin, kelimeler pıtraklı, yazarlar dallı budaklı. bir süredir takip ettiğimiz itişip kakışma nick altlarına girilen yazılarla ayyuka çıktı. kim bilir özel mesajlaşma kısmında ne saçlar başlar yolundu da haberimiz yok.

özdemir deli oğlan, bir süre önce ortaya çıktı ve sözlükte yazmaya başladı. esprili (diyelim bari) yaklaşımı, iğneleyici bakış açısı ile farkedilen yazar, ilk olarak anunnaki madrigal ile tartışma yaşadı. o ona, bu buna yazdı derken aralarındaki sular duruldu. baykuş'un da bu sırada yandan yandan yorumlarla bu sürtüşmeye katıldığını gözlemledik. fekat özdemir o sıralar hedefe anunnaki'yi koyduğu için baykuş ile pek oralı olmamıştı.

son günlerde baykuş'un 'senin çocukluğuna inerim evladım' türünden salvolarıyla özdemir'in sersemlediğini sonra da hızla toparlandığını görüyoruz. özdemir de baykuş'dan arda kalmıyor 'yimah tabağından astroloji haritana bakarım ellam' diyor haşince, sertçe, hunharca...

kendilerinin seviyelerini koruyacaklarından şüphem olmamakla birlikte pandemi bitimiyle beraber sevişeceklerini düşünüyorum. şimdi baykuş seni de çağırırız filan der, yapar bunu huyudur. teşekkürler ben var osbire devam etmek. her neyse seyredelim bu tatlı (çok tatlı) atışmayı.
şimdiye kadar bana bulaşan herkesin ağzının payını gerek kirli çamaşırlarını ortaya çıkararak, gerekse kendi bilişsel çelişkilerini yüzlerine vurarak verdim.

(bkz:miacaba vs green apple) başlığına bakarsanız bu actual denen adamın da futbol müsabakası anlatır gibi 5 yıldır bu işi seve seve yaptığını, insanları birbirine düşürüp sonra kenara çekilip suratındaki şeytani gülümsemeyle çekirdeğini çitlediğini anlayacaksınız.
ben kimseye sataşmam ama sataşan olursa da cevap vermeyeceğim artık!!!