gay sitelerinde yeni para kazanma yöntemi

başlıkta heni geçen yeri yenı diye değiştirebilirmisiniz. evet yanlış okumadınız. bu bilgiyi sadece bir kişiye parayla satarım. oda bunu istediği miktar karşılığında satar gerisini karışmam. bu bilgiyi benden satın aldığınız da kendiniz yaparsanız. milyar lar yok uğraşmam derseniz. başkasına satıp yine para kazanırsınız.
ben de yıllardır bana milyarlar* kazandıran ve sadece gay sitelere özel olan para kazanma yöntemimi paylaşıyorum. hem de hiç para talep etmeden. evet, yanlış duymadınız tamamen ücretsiz.

ancak, ilk önce özel mesajdan nude yollamanız lazım ki, ben de yöntemin sizde çalışıp çaışmayacağına karar verebileyim. **
ay ben mi merak ettim sadece ya?
milyarlar eski sisteme göredir değil mi? peki sen kazandın mı kamyoncu ağabey?
peki sen milyar, milyon.. sen bu paralaları kazanmışsın.. sen bu paraları ne yaptın??
evet arkadaşlar yanlış duymadınız. ben bu yöntemi satın aldım kamyoncudan.

bu yöntemi satın almak için kamyoncu'ya yaptıklarımı 300 kelimeli bir kurgusal hikaye anlatıp, köy okullarına yaptığınız yardım (en az 5.000 tl (yeni para)) belgesini gösterip, ayimsi'nin nude fotolarını (fotomontaj da olabilir) da halka açık bir sitede yayınlarsanız yöntemi söyleyeceğim şanslı kişi olma çekilişine hak kazandınız demektir.
yeni para ile yazdim merak etmeyin az cok hesap bilirim..biri bana teklif etti ben yapamam dedim. he yok yapmam derseniz .su anda baslayanlar 2 seneye kalmaz bu fikir icin bir ite acar orada parayi katlar,