gelen kuryeye kapıyı üstsüz açmak

(bkz:31'i gelmiş yazar) (bkz:fazla porno izlemenin zararları)
özellikle yazın hep öyle açarım. denizde görmüyor sanki üstsüz erkeği. işine gücüne bakan adam bi de senin kıllı göğüsünü düşünecek değil.

entrylerle laf yetiştirmek ve show yapmak yerine özelden mesajlaşsak ne güzel olurdu dünya
(bkz:#435911) senin de böyle uzun uzun saçmalayacağını bildiğim için 5. dakikasında kaldırmıştım ama geç kalmışım meğerse başlığın başında biri benimle ilgilensin diye bekliyormuşsun.

ayrıca ilgi arsızı arkadaşımızın alıntı yapmak istediği ve kaldırdığım yazım da yine arkadaşın ilgi açlığına ve birilerinin kendisini ciddiye alması için çırpındığını anlatan bir paylaşımdı. ki sen eşcinselliğini sosyal hayatından ayırmak zo-run-da olduğun için böyle şeyleri mazur görmek lazım.
bununla özel olarak hiç uğraşmışlığım yoktur ama ne zaman taş gibi bir kurye denk gelse üzerimde mavi asker pijamam olur amk. aksi durumda üzerimde güzel bir şeyler varsa ve spor sonrası pumplı halimde falansam genelde kapıyı izzet altınmeşeye açıyorum. fuck you murphy.
özellikle yaptığım bir şey olmamasına rağmen, birkaç kez üstsüz kapı açtığım olmuştur çünkü kargoyu aldınız aldınız yoksa uğraş dur kargoyu teslim almakla.

ama başıma gelen en ilginç şey, biriyle duşta sevişirken zilin çalışıyla yemeksepetinden sipariş verdiğimi hatırlamam ve kapıyı ereksiyon halinde belime havlu sarılı, tam kurulanamadan açmak zorunda kalışımdır. bir tarafta havlu düşmesin diye çabalarken duşta başkasının da olduğu belli olacak şekildeki sesin ortamda oluşturduğu gariplik karşısında ancak “duştaydık” diyebiliyorsunuz. hele benim gibi kapıyı biraz da geç açtıysanız.
kovid-19 dönemi kapanmalarıyla bunalan bünyelerde engellenemez biçimde ortaya çıkan, sönmüş sanılan volkanlar gibi aniden patlama arzusu. *

(bkz:gelen kuryeye kapıyı altsız açmak)
evde rahibe gibi dolaşmaya gerek yok. don yeterli. en saçmasıda gelen kuryenin ilk defa görüyormuş gibi buna şaşırması oluyor.
denemek istediğim şeylerden biridir:)