günden güne daha çok gayleşme sorunsalı

günden güne daha çok ibneleşiyorum gibi hissediyorum. eskiden daha çok maskülendim bu ilişkilerimede yansırdı, şimdi yavaş yavaş ev kızı olmaya başladım. upsss !!! kötü bir şey değil tabii ama yani git gide zırıl bir tipleme olmaya başladım. tabii bu zamanla oluyor, neden ?
gayleşmek ne demektir? maskülen isen gay değil misin yani? gayliği kalıplaştırmış yazar sıçmığı. feminenleşmekten söz etmeye çalışıp gayleşiyorum demeye çalışıyor sanırım. önce kendini ve cinsel yönelim başlığını tanımasını, öğrenmesini, ayırabilmesini öneririm. yoksa o drag queenler ağzına sıçar annesiz kalır yavrucak.
rol yapmayı bırakıp özüne dönmüşsündür de bunu bu tabirle anlatmaya çalışman inanılmaz.
günden güne daha çok ibneleşmek olarak değiştiriyorum. gay kullanımı yanlış olmuş.
(bkz:velev ki ibneyiz) öğrenecek çok şeyi olan yazarın ufak dertleridir bunlar
ibneliğin kötü bir şey olduğunu söylemedim, sadece benim günden güne ibneleştiğimi ve gay yaşantımın başlangıcına göre her geçen gün daha fazla arttığını belirttim.
sana anlatılmaya çalışılan şey eşcinselliğin öyle artan-azalan bir şey olmadığı. kullandığın tabir yanlış. belli ki kendini keşfediyorsun, keşfettikçe de tavırların değişiyor, bu güzel bir şey. ama dediğim gibi ifade ediş şeklin yanlış. farkında olmasan da birilerini ötekileştiriyorsun.
farkında olmadan bir ötekileştirme için üzgünüm ama bu benim için tatsız bir durum. başlığın hatalı olduğunu da kabul edebilirim, yalnız ibnelik konusu doğru. sanırım artık hayatımı değiştirme zamanı geldi. kimseyi kırmak ya da ötekileştirmek istememiştim.