hoşlanılan erkeğin gay çıkması

"yani bir şey söyleyeceğim ama hazır mıyım bilmiyorum. ben hetero değilim. ilk kez sana söylüyorum. kimse bilmiyor. bu cesareti nerden buldum şimdi, onu da bilmiyorum." şeklindeki itirafla telefona düşen watsap iletisi.

her şey normal asgarilerde seyrederken, hatta aşırı normallikten hoşlanılan tipin gay olup olmadığı bile irdelenemiyorken; bu itiraf bir şekilde mucizelerin varlığına inandırıyor aslında. düşünülen şeyin en çok istendiği noktada işleri kolaylaştıran bir hızır etkisi gibi. "vay demek gay'sın, bu itirafla heyecanlanıp hayli terlemiş olmalısın; evde cansın and cansın göz yakmayan şampuan var gel de çimdireyim seni, oley be.*"
bir kadın için hüzün olurken bir erkek için mucizedir.
o da benden hoşlanıyorsa sıkıntı yoktur.
sonrasında "oleey!" diye zılgıt atacak olan geyimiz devamında gelen şu sözlerle beyninden içeri şimşekuslar şişikler "ve birini seviyorum kanka ya.."

hehe.
başıma hiç gelmeyen hede.
vardı öyle biri olabilecek en tatlı en duyarlı ve cana yakın heteroseksüel erkekti hatta heteroseküel olmak için fazla iyiydi.bi ara paranoyamı benimle ciddi ciddi ilgilendiğine kendimi inandıracak kadar ileri götürmüştüm.şimdi kapıyı çalsa kapıyı açtığım anda seni seviyorum deyip dudağıma yapışsa diye hayal kurardım.arada umutsuzluğunda etkisiyle kendi kendime adama küser selamını sabahını almayıp kendisini görmezden gelirdim.herhalde bu adam benden neden nefret ediyor diye çok düşünmüştür.gay olsada üzerinde bıraktığım etki buyken bana açılırmıydıki.hiç sanmıyorum.keşke tek kişilik öğrenme hakkım olsaydı .onun için hiç düşünmeden kullanırdım.
über durumdur yani hele ki chaser ise tadından yinmez
neden panseksuel degilim diye agit yakılası durum