hoşlanılan erkeğin takım elbise giymesi

sevgilinin takım elbise giymesi ve takım elbise giyen bazı erkeklerin etrafa sıçrayan seksiliğinden farklı olarak; hoşlanılan erkeğin takım elbise giydiğini görmek çok daha güzeldir bence.

onu takım elbiseyle gördüğüm anda hayal kurmaya başlıyorum ben. o takım elbiseyi biz evlenirken giydiğini falan hayal ediyorum. sevgilin takım elbise giyerse istediğin şeyleri yapabilirsin. * hoşlanılan erkeği sadece uzaktan izlemekle yetinebiliyorsun.

hele bu kişi bearsa çok daha farklı oluyor. (bkz:kemer üzerinden pırtlayan göbek)

ay ne biliyim ya güzel şeyler bunlar. bir süre sonra o kişinin heteroseksüel olduğu aklıma geliyor; sonra kulaklığı takıp, the cure dinleyerek içime ağlıyorum. çünkü boys don't cry.
lise askimla mezuniyette ilk kez birbirimizi takimla gormustuk. o kadar etkileyici gorunuyordu ki anisi cok buyuk bende. en sonunda dayanamayip, muhafazakar bi yerde yasamama ragmen, basamaklarda otururken beline dolanip basimi omzuna koymustum. millet dagilirken arkadan, bu gecenin sonunda kim kimi goturur belli olmaz demistim sana diye bir cumle duydum. korkuya ragmen gulumseyebildigim nadir anlardan biridir :)