hüseyin kaçın

şu meşhur * eşcinsel* terapi* uzmanı* yeşil* psikologtur* kendisi*.

en komiği de web sitesinin basın bölümünde kendisini yeren bir yazıyı koymuş olması. ne tür bir manyaklıktır bilemedim. reklamın iyisi kötüsü olmaz demiş zaar.
facebook ta kendine onlarca uydurma gey profil açıp, geylerle arkadaş olarak eklenen, eşcinsellerin tedavi edilebileceği propagandasını yapan, kendi reklamını yayan şarlatan psikolog. çoğu gey farkında bile değil. birçoğu da zaten kendi cinsellikleriyle barışık olmadıklarından bu şarlatanın gönüllü reklamını yapıyorlar. gey danışanlarıyla yaptığı terapi kayıtlarını deşifre etmesi ise yaptığı başka bir ahlaksızlık örneğidir. bu herifin sahte profillerini tanımak çok kolay aslında: profilinde özel bilgi olmuyor. bir çok kişinin duvarında terapi reklamını paylaştığını görüyorsunuz. beğendiği gruplar allah, muhammed, din, cemaat vb. konularda oluyor. dolaylı olarak bu grupların da reklamını yapıyor. onlarca profilini facebook a şikayet ettim. siz de gördüğünüz yerde edin lütfen.
memleket çok homofobik gördü ama bu kadar yavşağını görmemiştir.
yine çoşmuştur, kazık gereklidir.

http://huseyinkacin.blogspot.com/2013/02/my-child-bu-benim-cocugum-mu.html
eğer bir allah gerçekten varsa, lütfen belanı versin hüseyin emi.
kendisiyle bizzat tanıştığım kişidir. bununla birlikte bu kulvarda eşcinselliğin değişeceğini ifade eden bir de dr. cem keçe vardır. bence ikisi de bir işe yaramaz.
facebook sayfalarında virüs gibi bağlantıları dolaşan psikologomsu.*

adam kendi kendine virüs mü geliştirmiş nedir, bilmem. daha kötüsü bu adamın linkini paylaşır mı oldu bu ibneler?

hüseyin kaçın
geçen facebookta bana da musallat olmuştur, fakat sorulara cevap vermeyip yine copy paste ile sitesinden ve çıktığı sikimsonik programların videolarını paylaşarak bizleri deli etmiştir.

facebook hesabı; https://www.facebook.com/huseyinkacin (daha kötüsü de bu adamla 11 tane ortak arkadaşımın oluşu)

saldırın dostlar, ehehe
tahmin ettiğimiz üzere kanal 7 ve recep tayyip erdoğan hayranıdır.
(bkz: bir eşcinsele açık mektup) hüseyin kokulu bir mektup. yaratığın kokusu o kadar pis ki 10 kilometreden anlarsın.
bu mendeburu o kadar yanlış zamanda duydum ki lise 1 e gidiyordum beni çok zor durumda bırakmıştı.halbuki soyadıyla ipucunu vermiş kişi.
sahte hesaplarla lgbti örgütlerinin sayfalarına üye olup uydurma tedavisi hakkında reklamını yapan, yakalanınca başka bir hesap açarak bu terbiyesizliğini sürdüren, lgbti bireylerin ağızlarından çıkmış gibi yalanlarla kafası karışık lubunyaları ve aileleri soyup soğana çeviren sahtekar. en acı olanı da hiçbir kurumun kendisini durduramaması. gördüğünüz erde ağzına kürekle vurun. mecazi anlamda yani. hesaplarını şiyaket edin, rapor edin, kapattırın.
görünce kaçın abi, facebooktan falan dadanır arada bir her paylaşımınıza terapi reklam linki falan atar. engelleyin hatta sosyal medyada.