hüseyin kaçın

şu meşhur * eşcinsel* terapi* uzmanı* yeşil* psikologtur* kendisi*.

en komiği de web sitesinin basın bölümünde kendisini yeren bir yazıyı koymuş olması. ne tür bir manyaklıktır bilemedim. reklamın iyisi kötüsü olmaz demiş zaar.
facebook ta kendine onlarca uydurma gey profil açıp, geylerle arkadaş olarak eklenen, eşcinsellerin tedavi edilebileceği propagandasını yapan, kendi reklamını yayan şarlatan psikolog. çoğu gey farkında bile değil. birçoğu da zaten kendi cinsellikleriyle barışık olmadıklarından bu şarlatanın gönüllü reklamını yapıyorlar. gey danışanlarıyla yaptığı terapi kayıtlarını deşifre etmesi ise yaptığı başka bir ahlaksızlık örneğidir. bu herifin sahte profillerini tanımak çok kolay aslında: profilinde özel bilgi olmuyor. bir çok kişinin duvarında terapi reklamını paylaştığını görüyorsunuz. beğendiği gruplar allah, muhammed, din, cemaat vb. konularda oluyor. dolaylı olarak bu grupların da reklamını yapıyor. onlarca profilini facebook a şikayet ettim. siz de gördüğünüz yerde edin lütfen.
memleket çok homofobik gördü ama bu kadar yavşağını görmemiştir.
eğer bir allah gerçekten varsa, lütfen belanı versin hüseyin emi.
kendisiyle bizzat tanıştığım kişidir. bununla birlikte bu kulvarda eşcinselliğin değişeceğini ifade eden bir de dr. cem keçe vardır. bence ikisi de bir işe yaramaz.
facebook sayfalarında virüs gibi bağlantıları dolaşan psikologomsu.*

adam kendi kendine virüs mü geliştirmiş nedir, bilmem. daha kötüsü bu adamın linkini paylaşır mı oldu bu ibneler?

hüseyin kaçın
geçen facebookta bana da musallat olmuştur, fakat sorulara cevap vermeyip yine copy paste ile sitesinden ve çıktığı sikimsonik programların videolarını paylaşarak bizleri deli etmiştir.

facebook hesabı; https://www.facebook.com/huseyinkacin (daha kötüsü de bu adamla 11 tane ortak arkadaşımın oluşu)
tahmin ettiğimiz üzere kanal 7 ve recep tayyip erdoğan hayranıdır.
(bkz: bir eşcinsele açık mektup) hüseyin kokulu bir mektup. yaratığın kokusu o kadar pis ki 10 kilometreden anlarsın.
bu mendeburu o kadar yanlış zamanda duydum ki lise 1 e gidiyordum beni çok zor durumda bırakmıştı.halbuki soyadıyla ipucunu vermiş kişi.
sahte hesaplarla lgbti örgütlerinin sayfalarına üye olup uydurma tedavisi hakkında reklamını yapan, yakalanınca başka bir hesap açarak bu terbiyesizliğini sürdüren, lgbti bireylerin ağızlarından çıkmış gibi yalanlarla kafası karışık lubunyaları ve aileleri soyup soğana çeviren sahtekar. en acı olanı da hiçbir kurumun kendisini durduramaması. gördüğünüz erde ağzına kürekle vurun. mecazi anlamda yani. hesaplarını şiyaket edin, rapor edin, kapattırın.
görünce kaçın abi, facebooktan falan dadanır arada bir her paylaşımınıza terapi reklam linki falan atar. engelleyin hatta sosyal medyada.
yüksek lisans yapmadan psikolog (sözde) olduğunu iddia eden kansızın tekidir. kendisini gördüğünüz yerde kaçmanız gereken, hayatınızı acımadan zehir edecek şahıstır. kendisinin de bir eşcinsel olduğu gerçeğini kabullenememiş ancak her hareketinden anlaşılan insanları maddi manevi sömüren bir virüstür. burayı okuyan ailelere bir tavsiye vermek mecburiyetindeyim. lütfen çocuğunuza ve kendinize acıyın onu bu ****'e götürmeyin.
hüseyin kaçın tarafından "destek almış" biri olarak kendi deneyimimi paylaşmak istedim.

çok uzun bir süre boyunca bu konuda konuşmak istemiş olsam da bu travmamı daha yeterince işleyememiş olmam ve kişisel güvenliğim açısından konuşamadım.

ben anneme açıldıktan sonra annemin "beni iyileştirmek" adına bulduğu bir yöntem. en başta bana sadece kitaplar yoluyla dönüşüm terapisi yapmaya çalışan ebeveynim beni bir süre sonra bu "psikolog'a" götürmesi sonucu ciddi anlamda akıl sağlığımı çok zorladı.

öncelikle belirteyim, bu tür internette ben eşcinselliği iyileştiriyorum yok bunlar kapitalizmin oyunu falan filan diye gezen her kişi birer dolandırıcı. istedikleri kadar taraflı, çağ dışı, sahte dökümanlar sunsalarda yaptıkları şeyin akla veya mantığa sığan bir yanı yok.
ben şahsen bu herifin üniversite diplomasını değil en yakın fotokopisini gördüm.

terapileri ben size özetliyeyim.
anneniz size çok mu düşkün? bu yüzden eşcinselsiniz.
anneniz size çok uzak biri mi? bu yüzden eşcinselsiniz.
babanız size çocukken ilgi göstermedi mi? bu yüzden eşcinselsiniz.
babanız çocukken üstünüze mi düştü? bu yüzden eşcinselsiniz.
kız kardeşinizle aranız çok mu iyi? bu yüzden eşcinselsiniz.

bu herife göre bokunuzun rengi bile eşcinsel olmanıza sebep olabilir.

ucla hukuk okuluna göre dönüşüm terapisi gören lgb bireylerde intihara teşhis neredeyse iki katıymış.
(trans bireyler gruba dahil değilmiş. url'den daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.)
https://williamsinstitute.law.ucla.edu/p...

dönüşüm terapisinin bende oluşturduğu negatif etkilere bakalım.
artık sinir üzüntü ve stres kontrolü sırasında en çok kullandığım kontrol mekanizması olan ağlamayı yerine getiremiyorum.
bu büyük bir sorun değilmiş gibi gözükebilir. fakat bu benim binge eating disordedimi tetikledi ve son 14 ayda 30 kilo aldım.
artık kimseye güvenemiyorum.
ailemle olan ilişkim zedelendi ve artık annemle anlaşamıyorum.

bir ebeveyn olarak ileride cidden çocuğunuzla bir bağınız olsun istiyorsanız dönüşüm terapisine yollamayın. ben artık anneme karşı neredeyse hiç bir şey hissetmiyorum. pişman değilim. sonuçta bu insanlar bana zarar verdikten sonra pişman olmadı.