ikinci ayı sözlük telegram grubu

olur mu ki! sadece fitne fesat bir fikir. severim...
birinci ayı sözlük telegram grubu bildiğiniz gibi 23 aralık'taki kongrede muhalif tavrını sertçe ortaya koymuştu. mecliste sikler toşaklar havada uçuştu, bilen bilir izleyen de izlemiştir muhtemelen.
ikinci ayı sözlük telegram grubu da yine bu grubun içinde doğan hiziptir. 'iskerim ya' diye ortaya atılıp grup içinden ayrıldılar. ne yapacakları da meçhul. şimdilik meclise gelmiyorlar, pencereden bakıp birinci gruptakilere 'hımınıza' deyip kaçıyorlar. hayırlısı inşallah.
ooo fitne fesat alırım bir dal. ve fekat ben olsam xalo'yu almazdım. malum kürdüm sebepsiz bölüyorum.
hayır, tabi ki sequel değil. daha çok hiç katılamamış olanlar olacak. sürgünler de belki!!! katılmak istiyorsanız ilk kayıt hakkıyla şartsız hukuksuz kayıt olabilirsiniz. ilgililer dm. ve nude falan istemiyorum. göndereni direkt engelleyeceğim. bekliyorum.
ya birbirinizi bu kadar yakından tanımak için harcadığınız şu efora hayranım ha..

burada ne güzel 240x320 pixellik görseller ve salt girilen giriler üzerinden edindiğimiz intibalar yetmiyor mu?

daha nesini merak edeyim ben bunların ya..


ps: oluşturursanız beni de ekleyin anacım.. kirli çamaşırlarınızı dökeyim!
katılım puanında indirim de olursa güzel rekabet olur. kavga çıkmadığı sürece rekabet iyidir*.
haçlı seferi mi ayol bu. ıkincisi ucuncusu olsun. ne gerek var
bunlar ayrılıkçı hareketler. bastırılmalı. üç beş çapulcu ayısözlüğe başkaldırıyor.
insanlar çok dışlanmış bellki. çok rağbet oldu. gerekiyormuş yani. no nudes!!!
aaa üzerime iyilik sağlık. arkadaş kendisini iyice twitterdaki ankara kuşu zannetmiş fitne fesat çıkarıyor. halkımız gereken cevabı tek ve yegâne telegram grubumuzda verecektir. *

başaramayacaksınız. sözlüğümüzü bölemeyeceksiniz. gökkuşağı bayrağımızı indiremeyeceksiniz. anüsümüzü parçalayamayacaksınız. penisimizi yıkamayacaksınız. ayol diye haykırışımızı susturamayacaksınız. bu gaylere diz çöktüremeyeceksiniz. lubunyalara boyunduruk vuramayacaksınız.
kuruldu mu? ben davet edilmedim.
gerçi meraklısı değilim. ilk telegram grubuna da hakkımda yapılan dedikoduları görmek amacıyla girmiştim. ben gruba girince bıçak gibi kesildi gıybetleri. şimdi rahat dedikodu için bu grubu kurmuşlar belli ki.ne haliniz varsa görün.
edit: bunu yazar yazmaz biri mesaj attı kuruyoruz istersen gel diye. kusura bakma da bn bunları yazdıktan sonra gönülsüzce çağıracaksan hiç çağırma daha iyi.
özdemircim, herkese beleş, sana 1000 puana inme şartı ile kurulmuştur. hayırlı uğurlu olsun. bakalım şimdi ne yapacaksın.
katılmak için kimle irtibata geçmek gerekiyor. ben hayatta katılmam da fikrim değişirse diye sordum.
edit: ya da katılmak isteyen olursa diyeyim. benim fikrim değişmez çünkü.
dm'den boy kilo yaş ve tckn bilgilerimi istediler, annemin kızlık soyadının 2. ve 5. harfini de verdim ama telegram linki yerine bankadan krediniz onaylanmıştır bilgisi geldi.. heralde bi yanlışlık oldu!