iphone 13

ön sipariş tarihi 24 eylül 2021 olan ve genel satış tarihi 1 ekim 2021 olan iphone13 için neler düşünüyorsunuz? satın almak isteyen var mı?

(bkz:appleevent2021)'de merakla bekleyip de beni çok heyecanlandırmasa da
detaylı bilgi için tıklayın https://www.apple.com/tr/iphone-13/?afid...
iphone 12 ile çok da büyük bir farkı yok özellikler ve görünüşte. arka kameralar çapraz konumlanmış. iphone 11 ve üst modelleri kullanan günlük kullanıcı için çok büyük bir anlam ifade etmeyecek. profesyoneller belki kamera iyileştirmelerinden yararlanır. a12 ve üstü çipler arasındaki fark ise performansta bu koşullarda gözle görülmeyecek düzeyde şimdilik.

ios 15 de dün geldi 6s ve üzeri modellere. simgeler, ileti baloncukları vs değişmiş. daha bi sevdim. sanırım güncelleme almayacağı güne dek telefonun başına bir şey gelmezse iphone 11'de kalacağım. deep fusion, gece modu ve live fotoğraflar için geçmiştim iphone 6'dan. beni fazlasıyla tatmin ediyor.
iphone 13 çıktı ama ben hala 6 kullanıyorum.
iphone 13 pro dururken alınmaması gerekir. grafit ya da sierra mavisini almayı düşünüyorum. fiyatı da makul geldi. 1900 euroya denk geliyor. 12 pro maxim var ama eskidi gibi. kullanamıyorum.
aynı fiyata yıllık anlaştığım ayfer abla; temizlik yapıyor; bulaşık, çamaşır yıkıyor; ütü ve yemek yapıyor. ayfer ablanın elinde iphone telefon var. ben samsunluyum samsung'dan şaşmam.