kahveden adam aldırmak

yapan var mı böyle bir şey? yapmak istiyorum da nasıl yapacağımı bilemedim. kahveye gitmem genç olduğum için garip olur zaten. daha önce kahvenin önünde birini keserken göz göze gelmiştim, kaçmıştım hemen.

edit:bugün ayrı bir mallık var üzerimde. başlığı yine yanlış açmışım. kamyoncu'ya benzedim. kaldırmak olarak düzeltiverin.
diyelim ki beğendiğiniz biri var ve birkaç saattir de siz de o da birşeyler üzerinde çalışmaktasınız. gidin iki kahve alın, birini masasına bırakın ve şöyle deyin “ara veriyorsun, çünkü çok çalıştın”. kahve bence muhabbeti en rahat başlatan şey. en kötü güleceğiniz bir anı olur. eğer ters teperse de şöyle demelisiniz: “dostum çalışmaktan bunaldım, bitmedi de daha, biriyle iki laflamak istemiştim, kusura bakma”. ama zannetmiyorum yani ters tepeceğini.

geçmişte bir yazara da vermiştim bu taktiği. tavlar mısınız bilemem ama özgüven çoğu kişiye seksi gelir. ben bir kadını böyle tavlamıştım.
@hazineci (bkz:437036)

vereceğin taktiği sikeyim. bugün kahvede gözüme kestirdiğim mahmut abinin yanına gidip "mahmut, çok okey oynadın. ara veriyorsun" deyip, okeyi devirdim ve önüne sigara fırlattım. adam "ne bozuyorsun lan orospu çocuğu tam kazanıyodum" deyip tahta şeyi kafama vurdu. ağlaya ağlaya eve geldim. buz tutuyorum şu an.