kaslı erkek vs göbekli erkek

oldukça çekişmeli bir versus

bence göbekli erkek. göbekli erkek güven verir. bu güveni nasıl veririr bilmiyorum. aslında kaslı erkeğin daha fazla güven vermesi gerek; bir kavgaya falan karışsanız, kaslı erkek daha fazla iş yapar, göbekli erkek ise göbeğinden dolayı kaçamayabilir bile.

ımm sonra... göbekli erkeğin göbeği üzerinde uyuyabilirsiniz, göbek, yaz-kış sıcaktır.

başka bir şey bulamadım lan, yazmaya başlarken bir sürü şey bulurum diye düşünmüştüm, ama iyidir göbekli erkek.

ancak günün sonunda yine kaslı erkek kazanır, çünkü biliyorsunuz;şeker, tansiyon, diyabet falan. göbekli erkeğin acilen kilo vermesi gerekmektedir, bir ex-şişko olarak söyleyebilirim ki, kilo kesinlikle iyi bir şey değil.
gobekli erkek her zaman icin iyidir bana gore, bi kere tatlidir, sevimlidir. bu tatlilik bana huzur guven veriyor niyeyse . bir de herhalde yaninda minyon hissettigim icin. gobeginde uyumasi ayri bir zevkli, hayati yasayis bicimleri rahat, kasinti olmayan, kibar biriymis gibi hissettiriyor bazilari.
ayni seyi kasli bi insanin yaninda hissedemiyorum. o karin kaslariyla kollariyla her an sanki instagram pozu verecekmis gibi hissettiriyor ya da bu kisilerin gereksiz egosundan yoruldugumdandir, dogal da gelmiyor. bir de sanki bir kavgaya tutussak ya da istedigi bir sey olmasa, sinirlense boynumdan iki eliyle tutup havaya kaldirip bogup oldurecekmis gibi bir hissiyat doguyor.
bide boklu erkek diye bişey var. temizlenmeden gelen pis pis erkekler
bide isteğe göre ayarlanabilenler var en iyisi onlar
https://twitter.com/RugbySexy/status/134...
ikisinin de tadı ayrıdır. kaslı erkeğin kollarına, vücuduna dokunup onu santim santim keşfetmek istersiniz. göbekli erkekle de şakalar komikliklerle çok eğlenceli vakit geçirip çok özel anlar yaşaysbilirsiniz. kaslılar çok komik olmuyor maalesef hayatı fazla ciddiye aldıkları için. ben ikisine de talibim sonuç olarak *
bahsettiğimiz böyle ayva göbeğin bir, iki beden büyüğüyse havada, karada göbekli erkeği tercih ederim.
kendim gibi kasli olacak ben irade gosteriyorsam o da yapacak diye yillarca soyleyip durdum, canimi en cok gobekli acitti :( hayatin attigi guzel bi tokatti etkisi buyuk oldu ama izi kalmadi iyi oldu :d
göbekli erkek başkadır. her yönden başkadır.