kerimcan durmaz

66 Entry Daha
çüküyle oynadığı video hakkında yapılan bazı yorumlar insanı düşüncelere boğuyor.

meselaaa twitter’da adamın teki ciddi ciddi “biseksüel eğilimi varmış, bilmiyorduk” dedi. adama göre eşcinsel biri çüküyle oynayamaz. çükle oynamak için illa kadınlara da ilgi duymak gerekiyor. bizim olayımız pasif olmak ve çükümüzü sadece işerken kullanmak. kaldırmak bile bizi biseksüel yapabilir ona göre.

sonraa “bu bamya ne lan ehehe millet benimkini görse korkar herhalde” diyen tipler de azınlık değil. aşkım hatırı sayılır erkekle birlikte olduk yani görmesek yutturacaksınız he. hetero erkeklerin bu embesil özgüveni beni öldürecek. kerimcan abimizin çükü de gayet ortalama üstüymüş. ben çüke değil de davranışa baktığım için bana hiç çekici gelmedi gerçi. ama iyi çük.

her boka “çocuklarımızın psikolojisini bozuyooaağ” diyen kötürüm olasıca anne babalar da bu konuda eksikliklerini hissettirmediler sağolsunlar. çük psikoloji bozmaz sayın anne babalar. kerimcan’ın yaşadığı aşırı hayat emin olun çükünden daha çok psikolojisini bozmuştur veletlerinizin. ebru gündeş’in çocuğunun da 2013’te psikolojisi bozulmuştu. noluyor bu çocuklara lan! hele hele “yolda elele yürüyen erkeği ben oğluma nasıl açıklarım haa ibneler” kafasındaki ana babalar var ki onlara girmiyorum bile.

“lgbti topluluğuna zarar veriyoağğ” diyenler de antipatimi kazanmadı değil. kardeş millet sizin topluluğunuzu temsil etmek zorunda mı? ki bu kerimcan denen düdük pride’a karşı olan, rte’nin doğum gününü kutlayan biri. bülent ablasının yolundan giden, yolunu bulmaya çalışan bir lubunya işte. kerimcan’a bakıp tüm eşcinselleri kötüleyen ahlak timsali heterolara götünüzüle gülünüz geçiniz. ya da bir lgbti olarak farklı bir şeyler yapmaya çalışınız madem bu kadar umursuyorsunuz.

“hapse girsin mna kodumunun ipnesi, sürünsün köpek, bunlar yüzünden ülke bu halde” kafasındaki homofobik, islamcı, ülkücü tipler ise yine nefret dilinde en ön sırada yer aldı. videodan önce de kerimcan’dan nefret eden bu ibişlere gün doğdu. gaga bulut denen öteki değişiğe yaptıklarının aynısını kerimcan’a yapmaya çalışıyorlar.

sonuç olarak bir çük nelere kadir yüce mevlam. neyse ben tom hardy çükü görmeye gidiyorum. kerimcan’ın “ünlü çükü görme” fantezimi berbat etmesine izin veremem. bilinç altımı çekici çüklerle doldurmam gerek. sonra orlando bloom’ a geçerim belki fjsgfkg.
3 Entry Daha