ki de da eklerinin yazım şekline takılan insan

10 Entry Daha
anlaması ve uygulaması son derece basit olan bu konuda hata yaparak, muhtemelen önemsedikleri karizmalarının ve diğer insanlar üzerinde bırakmak istedikleri iyi etkilerinin olumsuz etkileneceği endişesinden dolayı, konuya bu gibi şeyleri önemsemeyen kişilerden daha fazla önem veren insanlardır.

dünyanın sonu sayılmayan bir konu olsa da bu kadar temel bir ayrımı yapamadığınızın görülmesiyle insanlarda olumsuz düşünceler oluşması da sizi bu kadar tetiklemesin o zaman arkadaşlar. imla kuralları faşizmine gerek yok elbette ancak konuşma ve yazı dilinizi doğru ve etkileyici kullanmanız saygınlığınızı arttırma yolunda en etkili yollardan birisi olduğu için bunu benimsemiş insanların sizi uyarmasına, yanlış kullanımızı dile getirmesine bu kadar sinirlenmezi anlayamıyorum.

bunu umursamadığınızı söylüyorsanız, bunu umursayan insanların size söylediklerini de umursamayın o halde ve bu sonu gelmeyecek atışma bitsin. ancak şahsım adına söylüyorum ki bu konudaki ısrarınız da doğrusu gösterildiği halde yanlışında ısrarcı olan insan konumuna sürüklüyor sizleri. böyle tanımlayınca nasıl geliyor kulağınıza?