koliden hes kodu istemek

vakalar arttığına göre yapılması gerekendir. hatta hornet’e hes kodu zorunluğu gelmeli.
yüz yüze mi, 69 mu yoksa doggy style mı seks yapılacağına bağlıdır. bunun dışında hes kodu yoksa, aşısızsa ya da pozitifse uzaktan seks tercih edilir ki tersiz, kansız haliyle en temizidir.
niye isteyeyim ki? cinsel yolla bulaşmıyor covid cahiller!
sonuçta amaç belli haksız mıyım?
(bkz:#439465)
ay aklıma şey geldi. adamın biri arabada sakso çeker misin deyince covid var demiştim. ellerimizi dezenfekte ederiz, ben maskeyi kaparım öyle sakso çekersin demişti.
bana pcr testin var mı demisti biri. asi kartım var testim yok testisim var deyince engellendim. izini sürdüm senin burdaymışsın yakışıklı.
çok haklı bir istektir. coviddden dedemi kaybettim. kendimi de kaybedemem.
kondom takmaya zor alışmış bir toplum için ancak eğlenceli bir konu.
geçen senee kısıtlamalarda sürekli biririleri ile buluştum. yiyişmece öpüşmece neler- neeler hala kovid olmadım. ellilik anam ve babam da marketten aldıkları süt kutularını çamaşır sulasınlardı
doğru olanı yapıyordur. hayatınız yarım saatlik seksten ya da sevişmeden daha değerli. covid geçirip hiç bir şey hissetmeyebilirsiniz ya da entube olacak kadar hastalanıp buna bağlı olarak yatalak bile kalabilirsiniz. canlı örneklerine sahip olduğum için, yarım saatlik zevkler için bir kaç dakikalık kontrol ve benzeri aktivitelerinizi es geçmeyin derim. en azından benim düşüncem böyle, tabi sizin hayatınız ve sizin kararlarınız.
hes az kalmış şuraya bir tüy dikip kaçayım.
son 6 ay içinde yapılmış elisa testi,sifiliz ,bel soğukluğu ve kondilom için ek tetkikler. 2 gün arayla 2 negatif pcr sonucu,en az 2 doz biontech aşısı ve bu aşamalar başarı ile geçildekten sonra girişte hes kodu.son olarak maske ve sosyal mesafe kuralları çerçevesinde olacaksa neden olmasın.