koltuk altı ve bacak arası kararması

insanın sinirini bozan sorun.

gençler ya bu sorunu olan var mı? biraz kiloluyuz tamam kendimizi de seviyoruz ama çok canımı sıkıyor bu durum. bazı insanların fotoğraflarına bakıyorum, zerre böyle sorunu yok resmen kıskanıyorum. internette bazı kürler filan okudum ama hangisi en iyidir. denemiş olan filan varsa yazsın şuraya nedir çözüm.
benim de hayatım kararmış amımı beyazlatsam ne yazar :(
edit: pardon am yazmışım yanlışlıkla. sikim yazacaktım
#erkekoldugunuunutmayanlar
kusura bakmayın bir anlık aklımdan çıkmış.
insülin direnci'nin bir belirtisi olabilir.

piyasa adı expigment olan melanozom baskılayıcı kremler ciltte beyazlatıcı etki yapıyorlar. kürlere güven olmaz. düzeleceğine daha da tahriş edici kötü sonuçları olabilir.

doktorunuza bir görünüm şayet uygun görürse ilacı kullanabilirsiniz.
bildiğim kadarıyla, eğer dermatolojik ya da hormonal bir sıkıntı yoksa cildin yaşlanma sürecinde artan melanine verdiği doğal tepki.
ender olarak kanser gibi daha ciddi hastalıklarla da ortaya çıkabiliyor ama çok sık jilet kullanımı, aşırı terleme ve bölgeyi terli bırakma da dış etkenler olarak önemli.
hindistan cevizi yağı kullanan ve memnun kalan bir arkadaşım vardı ama herkes için aynı sonucu doğurur mu, bilemedim. sırf bu yüzden koltuk altı botoksu yaptıranlar falan var, abartmayın yahu.
en sağlıklı hareket, sebebi ve çaresi anlamında bir cildiye uzmanına danışmak olur.
sağlık bir tarafa gerisini çok kafaya takmamak lazım, benim gibi çekici bulan insanlar da bir hayli fazla.
beyazlatıcı kozmetik ürünler var onları kullanabilirsiniz. bu da kar etmezse estetik. vajina bile parlatan baayanlar var. biz de yaparız
ileride böyle bir operasyona kalkışırsam yapmak istediğim: