kondom ve kayganlaştırıcı alırken yanında bir şeyler daha alma ihtiyacı

sadece kondom ve kayganlaştırıcı aldığım zaman biraz utanıyorum. garip garip bakıyor sıradakiler. kasiyer de geriliyor gibime geliyor. bu sefer dedim birkaç parça bişe daha alayım direkt sekse gidiyor gibi olmasın arada kaynasın bunlar diye.
ihtiyacım olmamasına rağmen yakındaki manav reyonundan birkaç salatalık, patlıcan, havuç, muz falan aldım kondom ve kayganlaştırıcı yanına.
ama yine mal mal baktılar. değişen bişe olmadı.
online alışveriş ile çözülebilecek bir durumdur.
yanında salatalık, patlıcan, muz, havuç alınca daha bi stres oluşmasına sebep olabilecek aktivite. gül suyu, hacı yağı falan alınabilir belki.
yanına karpuz alınabilir. hatta yalandan karpuz seçmek için vakit harcanarak kasadaki yoğunluğun azalması beklenebilir. karpuzun tazeliği üzerine, adana mı bu diyarbakır mı diye bir iki laf edilerek kasiyerin dikkati dağıtılabilir.

ayrıca karpuzun sadece aile babası tarafından alınan bir besin olması ortamda bir saygı uyandıracaktır. karpuz alabildiğince büyük olmalı ki çoluk çocuğun rıskıymış gibi algılanıp aile babası figürü desteklensin. kalite kontrol amacıyla karpuza açılmış üçgen yanınızda bıçak olduğu, en ufak saygısız tavrın adam yaralamayla biteceği mesajı verecektir.

nihayetinde kasiyer ve esnaftan saygıyı kapıp, sevdiğinize iki poşete sarılmış bir hafta boyunca her gün yiyebileceğiniz miktarda karpuz, kondom ve kayganlaştırıcı ile gönül rahatlığıyla koşabilirsiniz.