kuma

çok tanışmak istediğim bir yazardı sözlükten sohbetimiz olduğu için ve katılımını hiç beklemediğimden sürpriz oldu. kuma ben diyince bi gözüm parladı hahsha, ayrıca elinde kahvesiyle kuul girişini unutamıyorum o ayrı bir mevzu. apayrı bir asaleti var adamın, hem çok keyifli hem çok oturaklı. bulmuşken bol bol sohbet etmeye çalıştım. hep gel olur mu? özletme kendini.
vay be gelecekteki halim de coolmuş baya. *
aaaa kuma sen misin dememe rağmen hala coollugunu korumuş olan yazardır. kendisi gerçekten de bir kuma hem de en karizmatiğinden. ilk defa bi zirveye fiilen katılması ve benim buna vesile olmam sevindirdi. sevimli, havalı ve karizmatik. bu üçlüyü harmanlamak büyük başarı. o yüzden isin sırrını öğrenmek için önümüzdeki zirvelerde de görmek isterim kendisini * olmadı diğer ekibi de toplasın gelsinler bana hamama gideriz hep birlikte *
hakkında bu kadar entry girilince öldü sandım. tekli buluşmalar yerine zirvelere katılma cesareti kazanmış olması çok daha kıymetli. tebrik ederim.
dün akşam yine bizleri yalnız bırakmayan kocaman gülüşü olan samimi adam... bu sefer biraz daha sohbet etme imkanımız olduğu için çok memnun oldum umarım bundan sonra da daha sık görüşme imkanımız olur...
yazarların şu anki ruh halleri başlığını görünce gülümsememi sağlayan yazar. başlık sol frame'deyse zaten illaki kendisinin en az bir entry'si olur. ona bakar çıkarım yani o derece müdavimi oldum. yani nereden buluyor o gif'leri öyle gerçekten anlamıyorum ama anlamayayım daha iyi. o koysun, ben de bakıp bakıp şaşırayım, güleyim hep. kafamda hayatı hep tiye alan biri canlanıyor ister istemez. hiç cool havalarına girme kuma, senin de gizli gizli köşelerde ağladığını hepimiz biliyoruz! hıh. (bkz: kıskançlık )
yazarlığının iptalini talep etmesine rağmen yazarlığı devam eden yazar.
acilen yazarlıktan çıkmayı istemekteyim. *
  • /
  • 5