lgbti olduğu halde lut golünde yüzen tip

zamanında orada atalarımızın katledildiğini bilmesine rağmen oraya tatile giden gülen eğlenen ve utanmadan bunu paylaşan tip.
ne diyebilirim ki allahınızdan bulun!
etiketi gördüm ve ludilik forever!!
alışın her yerdeyiz, alışın buradayız mesajı vermek istiyor olabilir.

sodomluları astınız, gomoralıları zehirlediniz, türkiyelileri yedirmeyiz.
eşcinselleri helak etmek için üzerlerine lav, meteor ve benzeri onca şey yağdıran tanrıyı binlerce yıl sonrasında mekanında ziyaret edip
"daha ölmedik bitchez!" diyerek dumur edebilmiş kişidir.
ayakta alkışlanır
kardeşim oraya çelenk bıraksan, saygı duruşunda dursan anlarım gidişini ama bu lubunya gay kankilerini almış güneşlenip denize giriyor, göbek atıyor ve bunları ınstagram'da paylaşıyor. bastığı yerleri toprak diyip geçen sehitlerimizi umursamayan birkaç duyarsızdan bahsediyorum. yine herkes iyi niyetli yaklaşmış rabbim gönlünüze göre versin.
evet gittim atalarımın helak edildiği yerleri gördüm tam olarak arguvan adlı üst entryde girisi olan yazar arkadaşımın bahsettiği gibi bir gidiş idi bizimkisi. bir sonraki ınstagram storymde arabanın camından başımı dışarı sarkıtmak suretiyle sarfettiğim '"durma haykır eşcinseller vardır"' "biz bitti demeden bu dava bitmez" gibi sloganlar ile göle karşı yağdırdığım laneti izlemedin sanırım. 3 story sonrasında göle attığım taşıda mi görmedin pes. diyecek söz bulamıyorum.