looking for fun

bir insanın profilinde yazabilecek en sıkıcı şey olabilir bu. bende "uçar kaçarım, amacım sadece sikiş sokuş, derin bir şey aramıyorum, gayet yüzeyselim, uzun konuşmalara/yazışmalara gelemem" imajı çağrıştırıyor. hayatımda bunu yazmış birine hiç ilişmedim vallaha. güven vermeyen bir his oluşturuyor bende.
eylencenin nesi kötü? sexsi ve eylenceli biri olduğum için fun aradığımı yazıyorum valla. sıkıcı tipler yazmasın zaten.
aslında hayatımın aşkını arıyorum ama bulana kadar neden eylenmeyeyim??
en azından dürüst bi şekilde söylüyor. amacı başka olup kandırmaktan iyidir.
bundan sonraki hayat felsefem. sevgili arayanların normaline denk gelmedim henüz. ama random seks yaptığımda hem rahatlamış hem de kafam boşalmış hissediyorum. arada güzel muhabbet de olabiliyor. üstelik türkiye şartlarında bir ilişki, ne kadar uzun sürerse sürsün, en iyi ihtimalle biter. çok zorlamanın alemi yok.
bu benim. uzun ilişki arıyorum teranelerine inanmayın. whatsappdan ilanıaşk edenlere aldırış etmeyin. keyif arayan insanlarla muhabbet her zaman güzel bir sonuca varır. ilişki arıyorum diyen daha yüzyüze bir araya gelmeden darlayan tiplerden kaçının. aşk uzaktan yaşanmaz arkadaşlar.
her şeyden sıkılabilme potansiyeli olan biri olarak bu tipleri isterdim ama hiç böylesi denk gelmiyor. kölelerin hepsi yapışkan, kıskanç, arsız vs vs oluyor. istemediğin birine ne yaparsan yap işe yaramaz daha çok kıymete binersin. ben olmazsam bir hiçler, bana ihtiyaçları var...