master olmak

seninki ısmarlama olmuş....
master olmak profesyonellik ve doğru duruş ister. herkes bunu sevmeyebilir/yapamayabilir.
sert ve kararlı olmalı karşısındaki kişiyi her şekilde yola getirebilmeli.
her master'ın kendine göre belirlediği kuralları olur.
bilgisi ve kültürüyle de köleyi ezebilmeli. ona üstünlüğünü kabul ettirebilmeli. kimse embesil bir master'a itaat etmez.
sadist olmalı ama dozunda. bunun belli yöntemleri var. kimse köleyi öldürecek kadar şiddet uygulamaz.
her köle master'ı farklı görür. sahip, efendi, tanrı gibi...köleden arkadaş olmaz. zaman, mekan farketmeksizin master'ın isteklerini yerine getirmek, itaat etmek zorunda.
kölelerin farklı istekleri olsa bile kendi isteklerini yaptırmalı. ısmarlama yapamazlar, eğer onun için ısrar ederlerse master'dan iyi bir yanıt alırlar veya gidip jigolo tutsunlar.bu master'ın sorunu değil.
sıkıldığı anda master sexi sonlandırır. gider, kovar veya bir odaya bağlayıp kilitler ve saatlerce açmaz. kölenin yargılama hakkı yok, master'ın izin verdiği ölçüde hareket edebilir.

bende çeşit çeşit var. canım isterse hepsini tuvalete sokar duvara bakacak şekilde saatlerce bekletirim. istersem dışarda tasma takıp dolaştırırım. istersem acı çektiririm. vs vs..bu benim isteklerime bağlı. eğer köle bana yapıştıysa ve ben bu köleyi istemiyorsam ne yaparsa yapsın işe yaramaz. kovarım gider ya da dayanamayacağı kadar acı çektiririm ona.
bence bu tamamen içten gelen bir şey, bana da çok teklif eden oluyordu ama bir kere bile yanaşmadım çünkü isteyerek yapılmayan her şey gibi bu da bana sıkıcı ve saçma geliyor. aynı şekilde birine köle de olmam. yatakta fanteziler paylaşılır, zevkler paylaşılır, yeni şeyler denenir ama bu iş gerçek hayatla karıştırıldığında ya da uzatılıyorsa orada bana bir baygınlık geliyor.
kendi slave'inizi ilişkinize dahil edebilirsiniz.

https://youtu.be/YV8yuXKtPvY
master sevmiyorum. master olmayıda sevmiyorum. herşey karşılıklı olacak eşit derecede güç olacak, hardcore da olacak ama biri bana masterlık taslarsa kırbacı götüne sokar kedilerime oyuncak yaparım
hiç bana hitap etmeyen bir fantazi türü. sevgisizce yapılan hiç bir eylemi normal kabul etmiyorum.