matematik öğretmenine aşık olmak

erkek matematik öğretmenlerinin çoğunun ciddi bir cazibesi olduğuna delalettir, ilk okulda ve lisede iki erkek hocamı düşleyerek çok kendime dokunmuşluğum vardır.
toplama yaparken dudağına yapışmak, çıkarma yaparken gözlerine bakmak, çarpmada poposundan sıkmak, bölmede ise ağza oturtmak çok hoş olabilir. ay derhal denensin
okuldaki hocalarım,şimdide üniversitedekiler hiç bir daim ilgimi çekemedi, lisemde hocaların birçoğu 80'lerden beri bizim lisede öğretmenlik yaptıkları için yaşıma uygun değillerdi, şimdi ise zaten yılların profları vs yine yok

(bkz:olgun sevmiyorum tatlım hiç öpmiyim)
lise matematik öğretmenimi çok beğenirdim .fantazilerime her pozisyonda evire çevire malzeme ettim kendisini.hatta bir keresinde yanıma oturup oğlum derste hep dalıp dalıp gidiyorsun aşık mısın yoksa demişti.bayağı utanıp kıpkırmızı olmuştum.
2 sene üniversitede matematik asistanlığı yapmıştım, yazan eden çok oluyor, özellikle ilk senesi olanlara hocalık yapıyorsanız. iyi bir öğretmen olduğumu düşünüyorum o dönem için, çünkü çok şey öğrettim. çünkü eğitim önemli. kıps.
(bkz:din kültürü ve ahlak bilgisi ögretmenine aşık olmak) ben din kültürü öğretmenime aşık mıydım değildim ama vermek istediğim tek öğretmen oydu ya da verdirmek istediğim.
  • /
  • 3