merhaba ben bir

facebook'ta dolaşırken rastladığım ilginç bir yazı.


"
merhaba. ben bir cahilim. mısır'da müslümanlar ölüyor diye türkiye'de sokağa çıktım. abd'nin suriye'ye saldırmasını sevinçle karşılıyorum.

merhaba. ben bir salağım.. türkiye'de pedofiller salınırken akp'yi, mısır'da "9 yaşındaki kızlar evlenebilir" diyen mursi'yi destekliyorum.

merhaba. ben bir malım. asgari ücret alıyorum, 5 çocuğum var, eşim çalışmıyor. açlık sınırı altındayız. ama ekonomi çok iyi

merhaba. ben bir dinciyim. mısır'da, arakan'da, filistin'de ölen müslümanlara ağlar, suriye'de alevi ve kürtlerin öldürülmesine sevinirim.

merhaba. ben bir kara cahilim. haftada bir kerhaneye gider ya da eve fahişe getiririm. evlenecek bakire bir kız arıyorum.

merhaba. ben bir yobazım. vücut hatlarını belli eden şeyler giyen karilara tecavüz etmekte bir yanlış görmem.tahrik oldum
sonuçta.

merhaba. ben bir feodalim. namusa çok değer verir, icap ederse cinayet bile işlerim. mesela benim kari boşanmak isterse bıçaklarım onu.

merhaba. ben bir vatanseverim. bayrak için ölür ama türkçeyi ne konuşur ne de yazabilirim. incirlik üssü ve nato üsleri hakkında fikrim yok.

merhaba. ben bir ulusalcıyım. gezi sürecindeki devlet şiddetini kınıyorum. lice'de medeni yıldırım'ın geverde emekcilerin ölümü normal ama. kahrolsun pkk!..

merhaba. ben bir akılsızım. abd ve israil ortadoğu'dan elini çekmeli. ama suriye'ye saldırdıktan sonra. çünkü zalim esed...

merhaba. ben bir yobazım. kimse dinime laf edemez! katli vaciptir. kutsalıma saygı isterim!.. hindistan'da ineğe tapıyolar yhaaa! ehashsahsa. charlie hebdo aklını başına al!

merhaba. ben bir dinciyim. 11 ay dilediğim boku yer, ramazan'da oruç tutup asla içki içmem. bi de ezan okunurken tv'nin sesini kısarım...

merhaba. ben bir aptalım.kaç çocuk yapacağıma, nasıl sevişeceğime, nasıl giyineceğime iktidar karar veriyor.ama olsun, duble yollar yaptılar!

merhaba.ben namus abidesiyim. geceleri seks işçilerine, transeksüel kadınlara ihtiyaçlarımı gidermeleri için yalakalık yaparken, gündüz olunca, hepsini yerde tekmeler, hakaretler ederim.biz namuslu toplumuz!

merhaba.ben ''hoşgörü'' timsaliyim. oruç tutmayanı sokak ortasında döver,alevi'nin evine çarpı koyar,zerdüşt kürt'ü ötekiler, gavur ermeni döllerinden hiç haz etmem! ama gerçek islam bu değil.

yazı: azad zengin
"