ne tarz erkeklerden hoşlanırsınız

en başta dengeli ve yetenekli olması benim için çok önemli,
mesela şu çocuk tam benim tipim:
aşırılıktan uzak sınırları belli olan net insanlara çok saygı duyarım. hayvan ve doğa dostu, vaktini değerli işlere harcayan insanların da yine ayrı bir yeri vardır. fiziksel açıdan bakarsak ceylan gözlü ve sarışın olanlar çok hoş gelir.
kişilikle ilgili klasik beklendik konulara girmiyorum: "nazik, dinlemesini bilen, birlikte müze gezilebilecek, hayata dair sağlıklı paylaşımlar yapabileceğim birisi" gibi.. kumral, beyaz tenli, kocaman kahverengi gözlü, çok ile aşırı arası kıllı, tabii ki göbekli ve seyretmelik aşk tutamaçlarına sahip. ha bir de, 160-165 arası boyda.. daha ne olsun??
çoğunlukla vulva ve vajinası olanlardan.
dış güzelliğinin allah vergisi olan veya olmayan kısmına karışmam. bakımlı olmalı, üzerine yakışan-uyan bir şeyler giymeli. sadece bu kadarına dikkat ederim. amma kişilik konusunda çok fazla şeye dikkat ederim çünkü bunaltıcı-sıkboğaz ilişkileri sevmiyorum. her gün günaydın-iyi geceler mesajı atmayacak. o ne lan öyle, cevap veremeyince dariliyorlar bir de. dışarıda birlikte dolaşmamızı bir sıkıntı olarak görmemeli, bir zahmet. her anlamda samimi ve dürüst bir ilişkide olmalıyız. konuşurken şunu söylesem mi böyle mi desem, darılır mı diye düşünmemeliyiz ikimiz de. ha son olarak boş beleş biri olmasın allah aşkına, bir uğraşı olsun.
ıyi sikişebilsin azgın olsun. kucakta sert ve tam içine alacak şekilde zıplasın.
genelde tontiş bearları seviyorum ama çok farketmiyor gibi. bir de olgun amca ve bodybuilder'ları seviyorum.
ilgili, sevgili, sadakatli. bana bakarken goz bebekleri buyumeli. sarildigimda atan kalbi hissedilebilmeli. gozu benden baskasini gormemeli
orta yaş ve üzeri olgun
farketmez sonuçta dostluk ve iyilik önemli olan insan olsunda...
gerçi böyle söyleyip sonra engelleyende çok...
daha önce yetenekli erkeklerden hoşlandığımı söylemiştim. sürprizlere de bayılırım.
https://www.instagram.com/p/CS1tvwao6ii/...