negativecreep

yeni sözlük yazarı. aramıza hoş geldin.

(bkz:askk)
ağzı bozuk biri. sürekli seksist küfürler ediyor. anne sikmek şu bu. hiç hoşlanmadığım yazar tipi. homofobinin temeli seksizmdir. seksist küfürler etmeyi bırakın artık! format ne allah aşkına format ne ?
şu an okumakta olduğum romanın 10. bölümünün isminde görüp yüzümü gülümseten nickiyle müstesna rockçı yazar arkadaşımız.
kitap için (bkz:kan ve gül bir kara dejavu)
biraz daha seri eksilendğini söyleyerek dikkat çekmeye çalışırsa hayrına birkaç artı oy atacağım yazar.
seri eksilenmek sözlük kurallarına aykırıysa sözlük yönetimi neden bişe yapmıyor acaba?
sürekli durgun olmasından şikayet edilen sözlüğün en çok entry giren yazarı seri eksilendiğini söylüyorsa buna bakmak çok mu zor. adamın tüm entrilerini üşenmeden eksileyen biri var. belli ki motivasyon kırıyor. bu seri eksiciyi bulun ve uyarın herkes rahat etsin.
nicki her gördüğümde kim bu recep diye sorguluyorum... sonra anlıyorum ki negativecreep miş.
seri eksiyi hiç kafana takma, sen yazmaya devam et. anlaşmalı bir şekilde aynı anda 5 kişi tarafından eksilendim yakın bir zamanda. yaptırım bildiğim kadarıyla yok. sen de kendi yaptırımını uygula, bas eksiyi şüphelendiğin kişiye direkt.
sevgiliyle falan olacak iş değil. gerçekten bu yazarı olduğu gibi sevecek bir sosyal çevreye ihtiyacı var.
konum olarak yakın olsak büyük zevkle arkadaşlık edeceğim veya sosyal çevresinde olacağım yazar. mesaj yoluyla da olsa güzel konuşup eğleniyoruz, gitar ve rock bilgisini kıskanıyorum, eee sanırım olduğu gibi de seviyorum bence.
koskoca allah bile günde beş kere ilgiye muhtaç. biz aciz kullar biraz ilgi istemişiz çok mu :p
konum olarak yakınsa ilgi göstermeye hazırım ben de.