nescafe 3ü1 arada içen tip

çoğunlukla, vize ve final haftasını uykusuz geçirmesi gereken üniversite okuyan fakir bir gençtir. aşırı şeker yüklemesinden dolayı ileriki yaşlarda şeker hastası olması kuvvetle muhtemeldir. toz haline getirilmiş ürünlerin ne kadar sağlıksız olduğunu umursamadan, yağı bol bulan arap gibi bardak bardak nescafe içer. eski püskü kettle'ında kâh hazır çorba pişirmeye çalışıp apartmanın sigortalarını attırır, kâh da kireçli suyunu kaynattıktan sonra, şaldır şuldur kırmızı nescafe bardağına koyarak kış ayazını sıcak bir gülümsemeyle karşılar. arada şımarıklık yapıp beş kuruş fiyat farkıyla nescafe latte alarak kendini ödüllendirir. nescafe gold içenlerin ise forbes'te zenginler listesine girmiş gibi bir havaları vardır.

vip 3ü1 arada içenlere girmiyorum bile, onların şu an midesi yıkanıyor. vip'nin kahve paketlerinin içine küp şekerleri bütün bütün koydukları için şeker zehirlenmesi yaşanması muhtemel oluyor.
çok yorucu bir günün ardından içtiğimde bana inanılmaz iyi gelen içecek olur kendisi. üniversite yıllarımdaki uykusuz geceleri hatırlatır.