nihat doğan’ın türkiye’ye veda etmesi

sözcü gazetesinin haberi. keşke gitse ve bir daha dönmese dedirtmiştir.

http://www.sozcu.com.tr/2015/magazin/nih...

beyaz tv sunucusu tahir sarıkaya, ünlü türkücü nihat doğan’ın ingilizce öğrenmek için yurtdışına çıkacağını yazdı.

beyaz tv’nin sunucularından tahir sarıkaya, özgecan aslan cinayeti ardından attığı tweet ile olay olan şarkıcı nihat doğan ile kısa bir sohbet gerçekleşti.

sohbeti twitter üzerinden özetleyen sarıkaya, “dün akşam nihat doğan’la oturduk. ingilizce öğrenmek için türkiye’yi kısa süre terk edecek” dedi. sarıkaya, nihat doğan’ın ramazan bayramı sonrasında single albüm çıkaracağını aktardı.

ünlü türkücüye 'özgecan’ı sorduğunu da ekleyen sarıkaya, “beni linç ettiler” cevabının aldığını ekledi. bir diğer tweetinde birlikte çekilen bir fotoğrafı da paylaşan tahir sarıkaya, “nihat doğan zayıflamış biraz” notunu düştü.

"özgecan aslan cinayeti ardından attığı tweet ile olay olan şarkıcı nihat doğan yurtdışına çıkacak."
diğer ülkelere de yazık günah! nihat doğan'ı ancak biz içimizde sindirip kontrol altında tutabiliriz.
nihat doğan gibi maşist ve erkek egemen düşüncede olan on altı milyon beş yüz atmış beş bin dört yüz on iki erkeğin daha peşinden gitmesi gereken olaydır. biri gitti diye zerre değişim olmayacaktır zannımca.
böyle bir kişinin hedef alınıp piyasadan silinmesi de bana komik geliyor açıkçası. bu zihniyete sahip milyon tane insan var sonuçta bu ülkede. birini günah keçisi seçip ona yüklenmek de linç kültürünün bir eseridir, kesinlikle tercih edilmemesi gereklidir. zihniyeti değiştirebildiğimzde zaten nihat doğan dahil diğer şahıslar da bunu kendine pay biçecektir. yoksa bu adamın piyasadan silinmesi sıradan cahil bir vatandaşın umrunda dahi olmayacaktır.