nobel pasif ödülleri

benim bu yıl ki adayım (bkz:özdemir) birinciliği kimseciklere kaptırmayacağına adım gibi eminim. diğer adaylara başarılar diliyorum.
kesinlikle kendimi aday gösteriyorum!

bu konuda yayınlamış olduğum sayısız makalaler ve sunumları bu yıl jürinin göz ardı etmeyeceğini ve beni göreceğini düşünüyorum. üstelik bu karantina döneminde youtube kanalımda "how to be a better bottom" başlıklı video serimi de diğer yarışmacıların önümüzdeki senelerde daha başarılı birer aday olması için izlemelerini tavsiye ediyorum. onlyfans sayfamda çok daha detaylı ve görsel anlatımlı videolar da cüzi bir miktar karşılığı mevcuttur.

örnek bir video koyayım bari youtube sayfamdan kolaylık olsun sizlere.
https://youtu.be/0DJHTZ_RDdw

edit: yalnız jüri oscar'ı hangi kriterlere göre verdiğini açıklarsa, ben kazandıktan sonraki yarışmacıların kendilerini daha iyi hazırlayabileceklerini düşünüyorum.
ben pandeminin başlangıcından sonra yemin ediyorum disipline girmiş bir lubunya olarak, sen kimsin beni yargılıyorsun? sen kimsin?

sana bir tavsiyem, yazık o git kıçına sahip çık önce. inşallah allah seni kıçınla terbiye etmesin. inşallah allah seni, o geride bıraktığın tokmakçınla terbiye etmesin.

sen çok alçak bir adamsın, çok alçak. insanlara belden aşağı vuracak kadar. senin akıl hocalarını da biliyorum* senin akıl hocaların, kendi kocişlerinin çektiği pornolara baksın. hepsini çıkarırım! oğlum ayağınızı denk alacaksınız. herkes ayağını denk alacak!

öyle kolay değil bu memlekette ahkam kesicem, beni hükumet..seni hüku.. kim koruyor hangi hükumet o, hangi hükumet seni koruyor! kim?? herkesten hesabını sorarım. kimse bana bu konuda konuşamaz. dört dörtlük yaşayan, bu memlekette çalışıp, köpek gibi çalışıp kraliçe gibi yaşamaya çalışan, evladını ailesini en iyi derecede yaşatmaya çalışan, aslan gibi vergisini veren, yardımlarını yapan. ne yaptınız ulan siz? ne yaptınız! nerde ne yaptın! pis! yediği kapıya pisleyen şerefsiz adam. onu bile bir adamlık sayıyorsun, o bile bir adamlık değil. git intihar et be. yediğim kaba pislemem be ne olursa olsun. git ulan kendini as. asarım kendimi, öyle bir lubunyayım biliyor musunuz? yarrak yediysem, o insanlar ne olursa olsun, beni ilgilendirmez arkadaş. görmedim bilmiyorum derim be!
sosyal medyada paylaştığım hikayelerimde etiketlediğim yakışıklı erkek arkadaşlarımın hepsini hunharca ekleyen arkadaşımdan başkasını düşünemediğim adaylıktır.

dur da bir götün soğusun be canım.
ödül heykelciğini merak ettiğim organizasyondur.
bugün kapımın önünde bunu buldum. xalocum kaltağının gönderdiğine eminim.
jüri heyetinin başında kamyoncu var diye söylentiler dolaşıyor. adaylara duyurulur.
kaçmadan önceki ruh hali
1986 yılında jüriyi sakso vaadiyle kandıran muahhhhin aldığı ödül.