okulların uzaktan eğitime devam etmesi

eğitim neden en sona bırakılıyor. aşı okullara yapılmıyor. üç milyondan fazla aşı yapıldı deniyor ama çevremdeki hiç kimse o üç milyon içinde değil?? neden!?
eğitimi asla ama asla ciddiye almayan akp hükümetinin, para merkezli politikaları sebebiyle tüm pandemi sürecini salt ekonomik kriz olarak görmesinden dolayı, ne sağlıkta ne eğitimde asla ama asla kararlı bir yapı oluşturamayacağını hepimiz biliyoruz..

sen ben vermiyorsak bu kadar oyu kim veriyor?
bu ortamda okulların kapalı olması doğru ama eğitim aksamaması için bütün önlemler alınmalı, alınmalıydı. okulsuz geçen günler ailesi fakir olan öğrencilerin eğitimini çok daha kötü etkiliyor. zenginler çocuklarına bir şekilde eğitim vermenin yolunu buluyor paranın gücüyle. bu da zengin- fakir arasındaki farkı açtkça açıyor. gerekli önlemler alınmalı ve eğitim bir an önce başlamalı.
bilmiyorum canım, o işlerle beyim ilgileniyor.
eğitim sektöründen canlı bildiriyorum. nisan ayı itibariyle uzaktan eğitime devam.
ben ortada tatil göremiyorum, başlığı editlemek gerekli. sabah 08:30 da ekran başındalar. zoom ve eba. online ders, online sınavlar, sonra yüzyüze sınavlar. gayet tam gaz gidiyor eğitim. gözler deseniz kan çanağı. ne kadar fayda sağlıyor ve öğretici oluyor işte o konuda ciddi sıkıntı var.