özdemir

prezervatif yıkayıp tekrar tekrar kullanmak.. hadi ev ekonomisi diyelim hadi çevre dostu bir hareket diyelim. peki sevgilinle yaptığınız son tatildeki elem olaya ne demeli! ikinci sınıf hostelde on sekiz kişilik (üstelik ranza) odalarda kalmanız. kendine gel artık ; bu denli cimrilik pes artık. gerçi bu cimrilik değil bu bir hastalık. buradan vicdanlı bir psikolog yazar arkadaş yardımcı olursa sevinirim. sanmıyorum ama başarılar.
takım elbise ile namaz kılan erkek zaafından dolayı dili tutulmuş yazar.
kardeşim paçalarını kıvırıp lavaboda abdest aldığın fotoların varsa onları da dm den atarsan sevaba girersin @gamlı_baykuş
cv'si ektedir..

kendini sağlıklı hissediyor'da memnun
hayat okulundan—'da mezun
kendi işimin patronuyum'da çalışıyor

daha ne ister insan!

maşallah full donanımlı bir aktif kendi..
özdemir'ciğim. kişisel olarak tanımıyorum seni. her ne kadar millete giydirsen de allah için bana da kötü bir laf etmedin bugüne kadar. eleştiri değil, tavsiye olarak algılarsan sevinirim. eğer telegram grubundan ayrılman için doğru sebep sevgilinse bir daha düşün derim. sevgililer birbirlerini desteklemeyecekse ve kısıtlayacaksa ilişkini ve geleceğinizi sorgulamanı tavsiye ediyorum.

sözlük olarak biz kimseyiz senin hayatında belki. telegram ise çok aktif olmayan bir platformdu sözlüğe göre. telegramı silerek kaybettiğin bir şey yok. lakin bugün telegram ile başlayan kısıtlamanın, yarın bir gün arkadaşlıklarını da etkilemesine izin verme. x kişilerle konuşmanı istemiyorum diye başlayan sözler etrafında arkadaş bırakmayabilir. bir noktada patlayıp ilişkini bir şekilde bitirdiğinde etrafında dertleşecek arkadaşın olmayabilir. hayatında keşkelerin olmasın. mutluluğunuz daim olsun.

sevgiler
valla hiç kimse kusura bakmasın ama ben ilişkime emek verdim. benden ufak bişe istedi diye kavga çıkaracak değilim. sonuçta o grupta gerçekten dost olarak gördüğüm iki kişi vardı ama o da yalanmış.
telegram grubunda ben gideli bir gün geçmeden dedikodumun yapıldığını biliyorum. özellikle arkamda bıraktığımı düşündüğüm bir dosttan hiç ummazdım ama dedikoduyu ne çok sevdiğini unutmuşum. ona kızamam.
neyse zaten sevgilimle de tüm verdiğim emeğe rağmen problem yaşadık. ben elimden geleni yaptım kendimi suçlamıyorum vicdanım rahat. bir günde 2 hayal kırıklığı biri dost biri sevgili. sonra neden özdemirin hiç arkadaşı yok oluyor terapide!
eski amlardan yarak olmadığı gibi özdemir aşüftesinden de mutfakta aşçı, sokakta kabzımal, yatakta da astronot olmuyor arkadaşlar..

kendisini tanıyorsunuz zaten çok bir şey anlatmama gerek yok ama yıllar önce zip production için çalıştığım dönemde kendisi ile denk gelmiştik, filmin baş figüranı olmam konusunda yönetmenimiz şahin k. abimizin beyanı üzerine taşkınlıklar yapmaya başlamıştı.. en sonunda tümüyle dominant bir karakteri canlandırdığım bir şaheserde kamera arkasında ışık ve ses ekipmanlarına zarar vermiş olup ortalığı ayağa kaldırmıştır..

kendisini seversiniz ya da sevmezsiniz orası ayrı, ama şunu unutmayın ki anna madrigal asla ve asla geçmişi ile gündeme gelmez. hep daha iyiye, daha ileriye odaklanmıştır..
  • /
  • 2