pasif eşcinsellerden soğuma sebebi

tamam, pasiflerden bir şekilde soğudun, ama:

"biseksüellerin kafası karışık. heterolar tü kaka. ap'ler seksten anlamıyor. full aktiflerin allah cezasını versin zaten."

bunlar benim görüşüm değil, sadece hakim düşüncelerden birkaç örnekti.
diyeceğim o'dur ki; kendi aramızda bile birbirimizden soğumak için eften püften bahaneler bulmaya çalışmayalım. buradan çok komik gözüküyor çünkü.
zaten azınlıkken iyice parçalanmamak en iyisi, o yüzden eğitim şart diyelim dedirten başlıktır. hem insan aşık olunca gerisi pek önemli olmuyor. (bkz: ruh eşi)
o tüylü bu tüysüz, o kokulu bu kokusuz, o uzun saçlı bu kısa saçlı diye sınıflandırmaktan en sonunda eli nasır tutturacak genellemedir. ha ama illa bu sebepler var diyorsanız da bu sizin insandan soğuma sebebinizdir sadece pasif eşcinsel diye sınıflandırdığınız insanlardan değil. uzun lafın kısası; ''komidinin üzerinde lubricant var canım bileğine kuvvet.'' dedirten başlıktır.
pasif eşcinseller demeyelim de analdan soğuduğum olmuştur. sebebini yazmak istemiyorum.
msnde aktif yatakta pasif olan versiyonları hayattan bile soğutabilir.
çok abartılı oluyor hareketleri ondandır belki. hani bazıları alınacak belki ama feminen deyince bozuluyorlar. sanki doğuştan öyle olmaları gerekiyormuş gibi bir hava da yaratıyorlar ya ben de ona bozuluyorum. sonra kadın desen değil, erkek desen değil moduna sokuyorlar kendilerine. anlayış bu yönde gelişiyor çünkü. travestilerin o şekil davranmasını belki anlarım olayın içinde biraz da mizah olduğundan amma ve lakin pasiflerin şu oluşumlarını anlayamadığımdan soğuyorum ister istemez. ki bunların çoğuna pazar günü yürüyüşte -eğer ki yapılırsa- rastlayacaksınızdır.
otekilestirmek degil bazilari karsindakini birey yerine koymuyor cunku dislama hat safada baya...ben bunu sozlukte gordum bazilarinda
reçetesi '' aktif eşcinseller '' olan problem. sonra da pasif eşcinsel olup çıkarsın ve kendinden soğursun.