peşimde

kerimcan durmaz'ın şarkısının adı... klip için
whatever, i'll call you later kısmı klibe damgasını vurmuştur. to be continued demesiyle devamının geleceğini de belirtmişler... şaka maka bir saatte 200.000 izlenme oranına ulaşmış.
zengin dertlerini anlattığı didaktik bir şarkı olmuş
gözlerim kanadı, bir yandan buraya yazıp bir yandan da ambulansı aramaya çalışıyorum... izlenme sayısına olan +1 katkım için utanç içindeyim.
youtube videolarını veya hikayelerini eğlenerek izlemem objektif olmayacağım anlamına gelmiyor.
o kadar pr yapıp böylesine iğrenç bir şarkı çıkarmak neden?
sözler 15 yaşında birine yazdırılmış.
ses kalitesi berbat.
klip klişelikten yıkılıyor.
şarkı değeri zaten yok ama klipteki koreografi fena değildi.
peşimdeler demişsin ama arkan bomboş be bebeğim. olmamış sıfır.
şarkı acayip ötesi derecede miley cyrus'ın feelin myself şarkısına benziyor. çalıntı çıkacak gibi. klibi fena değil, sözler hakkında bir şey diyemem duyamadım çünkü.
bugün en az on kere dinlediğim, keyiften dört köşe olduğum şarkı, ritim zaten hemen yakalıyor, sözler kerimcan'ı anlatıyor, aradaki ingilizce sözler zaten kerimcan'ın günlük konuşmasında da var, klip çok iyi, çok renkli, provakatif ve gözlerini alamıyorsun çok vurucu sözler var, en sevdiklerim
-yok olmamı istiyorlar çünkü ben bir tehdidim
-i ll teach you how to be a bitch
-başa çıkamazsın benle bitch zorlama
kerimcan durmaz’ın yeni şarkısı. girişi çalıntı falan diyorlar ama bilmiyorum. klibi falan harika. bayıldım. çok iyi de izlenmeler alıyor.
dilime takılmış olan bir şarkı...
görüntü, renkler, danslar ve kompozisyon konusunda iyi iş. melodi ve sözler benim kulaklarıma hitap etmiyor.

kerimcan olması da işin kalitesini ayağa düşürüyor. sanat değil de nasıl derler olsa olsa parasını verdim yaptırdım izlenimi yarattı bende. 1 kez izlemek yeterli.
aa kerimcan'ın şarkısı mı mıymış bu?

çok tarzım değil şarkı ama piyasa beklentisini tutturmuş gibi sanki ya. biraz şeyi çağrıştırdı bana; kanye west - gay fish... özellikle nakarat kısmı

edit: yalnız dans ettiği bölümlerde çok ciddi emek olduğunu düşünüyorum. britney spears bu kadar dans için bir kaç hafta kareografi çalışırdı wade robson ile. *

edit 2: herkes peşimde diyor ancak 31 çekip statusa atmıştı diye hatırlıyorum.