postal 2

çok iyi bi oyun bu ya. adamları orakla ikiye bölüyorsun, kafalarına çekiçle vuruyorsun. eskiden böyle oyunlarla rahatlarmışız. şimdi sansür var hiçbi şey oynayamıyoruz. postal dude'a aşıktım küçükken. kalın sesi, kızıl saçı falan. :) tam bi mind-fuck sonu vardı.
serious sam değil mi kız bu asdhasd.
ırkçılığın, içerdiği kontrolsüz şiddetin ve bazı terör unsurlarından dolayı bazı ülkelerde yasaklanmış oyun serisidir. bu oyunda günlük işlerinizi vahşi şekillerde halletmeye çalışan bir adamı oynuyorsunuz. kafa kesme, canlı insan yakma, bina patlatma, kedileri canlı silah susturucusu olarak kullanma, insanların üzerine işeyerek kusturma, çürümüş inek kafası atarak toplu kusturma gibi öğeleri barındıran fps bir oyun.

fps olması dışında serious sam ile uzaktan yakından alakası yoktur.
milletin üzerine işeyebildiğin sayko bir oyun.
oyunda, çarşambaydı sanırım, görevi yapmak için karavanın arkasına doğru gitmiştim nedense. karşıma lağıma doğru açılan bir boru çıktı. içeri girdim. bi baktım, bildiğin lağım. orası da teröristlerin saklanma yeriymiş. hepsini öldürdüm pompalı ile kafalarını parçalayarak. eğer daha güçlü pompalı var, onu alırsanız da bütün vücut parçalarını eline veriyorsunuz karşıdakilerin. sonra pompalı güçsüz geldi, yakın dövüş silahlarından machete'i aldım. böyle satır gibi bi şey ama upuzun. fırlatabiliyorsunuz karşıdakilere. teröriste bi fırlattım machete'i, adamın kafası koptu, sonra silahım bana bumerang gibi geri döndü (evet özelliği de o zaten). sonra bu silah sıkıcı geldi, elime orağı aldım. orakla önüme gelen her teröristi cırt cırt kesip bellerini ellerine verdim. neyse, tam bi tavşan deliğine düşmüşüm derken, ilerledim sürekli ve tuhaf tuhaf depo gibi yerlere gittim. orada teröristlerin mağarası varmış. iki tane de amerikan askerini rehin tutuyorlarmış. hepsini öldürdüm teröristlerin ve kıyamet silahını aldım onlardan (gerçekten, bakabilirsiniz internetten). sonra amerikan askerlerini kurtardım ve onları da parçaladım orakla. cesetlerini de parça pinçik ettim.

neyse, bu oyunda bi görevde süt almaya gidiyorsunuz. oradaki hintli müslüman market görevlilerini benzin döküp yakabiliyorsunuz. neyse ben onun yerine müşterileri yakıp, kedili susturucu ile market görevlilerini parçaladım. sonra bunların inlerine gidecekken yerde tahtalarla kapatılmış bi yer gördüm. orayı kırıp bi indim ki, cehennem köpeğine benzer köpekler vardı. ölmüyorlardı. ben de bunları yaktım. onlar can çekişirken onların bulunduğu yeri araştırdım ve meğersem orada kıyamet silahı varmış. onun için geliniyormuş. alıp gittim.

özet: oynamayın bu oyunu. (paradise lost eklentisini oynuyorum şu an)

amaçsız ve aşırı şiddet içeren oyunlara nedense bayılıyorum. (bkz:carmageddon)