pufidik

7 Entry Daha
(bkz:#428357)

of fena ergen atarına maruz kaldım şu an. ben gelemem öyle şeylere. biliyorsunuz ben çok kaliteli ve insan haklarına düşkün bir insanım.

atatürk'e bir şey söyleyenleri umursamıyoruz genelde ama kadın haklarına bu kadar değer vermiş ve emperyalist güçlere haddini bildirmiş bir kişinin bu kadar nefrete uğraması da eziklik göstergesi. adam tarihteki en feminist lider. kadınları kadınlardan çok düşünmüş, batılıların şu an bile götü yemediği "başınızdakini çıkarın" tarzı bir lafı taa o zaman, şeriatla yönetilen bir ülkede söylemiş ve herkes de dinleyip başındakini çıkarmış.

daha önce seninle konuştum mu hatırlamıyorum. çok kişiye yazıyorum çünkü. hiç tanımam etmem seni. zaten buraya da bir kere yazacağım. annem yabancılarla konuşmamam gerektiğini söyledi çünkü.

ve en sonuncusu, ne idüğü belli olmayan kişiler benim kime borcum olduğunu ya da olmadığını sorgulayamaz. benim hakkımda konuşamaz. lgbt olabilirim ama benim kendi değerlerim ve düşüncelerim var. eğer ben atatürkçü isem (ki öyleyim), bunu borcum olduğu için değil, atatürk'ü sevdiğim için böyleyimdir. bunu da kimseye kanıtlamak zorunda değilim, birisi de bunu kanıtlamamı isterse, benim düşüncelerime karışırsa karşılığını alır. ben sana agresif tavırların hakkında bir şey söylemiyorsam, sen de benimle bu konuda konuşma hakkını bulamazsın.
9 Entry Daha