recep tayyip erdoğan

  • /
  • 16
sayın rte, siz allah değilsiniz. sizin yok demeniz koskoca bir topluluğu, kültürü, var oluşu yok kılmaz. bulunduğunuz mevki sizi ülkenin ve içindeki insanların sahibi yapmadığı için o insanların var olmak için sizin onayınıza da ihtiyaçları yoktur.

reis git artık, dünyaya geldiğinde başbakanlık yaptığın nesil oy çağına geldi seninle büyüdüler hala seni görüyorlar 50-60 nesli koltuğa tutkulu bırakamıyor arkadaş zaman değişti gençlere yol verin.
geçenlerde 13 şehit hakkında yaptığı bir konuşmada abd'nin başsağlığı mesajıyla dalga geçip, pkk'yı destekleyen sizsiniz dedi, dünya bunu daha çok venezuellalı başbakanlardan veya şilili sosyalist liderlerden duyarken özellikle bu topraklarda belkide en yüksek perdeden çıkış bu oldu, putin'in bile bu kadar sert bir söylemi oldu mu hatırlamıyorum, sahiden de aklına ne gelirse söylüyor adam
metin yazarı sıkıntısı çekiliyor gibi akp'de. resmen şunu demiş ahahahaha.

"'kendi içindeki taciz, tecavüz dalgasıyla hesaplaşmayı reddeden bir zihniyettir bizim zihniyetimiz'

https://onedio.com/haber/erdogan-kendi-i...
dün gece yayınlanan kararname ile tüm atamaları artık kendisinin yapacağını öğrenmiş olduk. normalde de öyleydi zaten ama aradan aracıları da çekmiş oldu.
şüheda, vatan, millet, ödenen bedeller, kan, şehit vs. goygoyu yaparken onu izleyen çocuklar anlasın diye kendini tutamayıp "arsa- arazi ilişkisini" örnek olarak vermiştir *

"araziyi arsaya dönüştürmek için belli bedel ödemek gerekiyor"

https://www.indyturk.com/node/349336/hab...

(bkz:müteahhit)
(bkz:türkiye'deki ölmeyecek meslekler)
(bkz:rant ekonomisi)
(bkz:kanal istanbul için ihale açılışı )
siyasi yorumlar bir kenara, eğer açıklamaları doğru ise hem sinovac aşısı hem de biontech aşısı olduğunu iddia ediyor, sağlıkçıların konu ile ilgili açıklamalarını merak ediyoruz!!!

https://twitter.com/t24comtr/status/1402...
  • /
  • 16