saatlerce sevişmenin sonucu 3 saniyelik boşalmadır

herkesin öve öve bitiremediği yok şöyle yok böyle iyi götü siktim şöyle saatler ce seviştik dedikleri hatta herkesin bir birine daha iyisini ben yaptım dedikleri yatak maceralarının tek sonucu 3 yada 5 saniye lik orgazm sonucu bitiyor. bazılarıda çıkıp şunu diyor yok sevişmek, yok sarılmak daha zevk veriyor diyor. hepsi külliyen yalan boşalmazsanız vücudunuz rahatlamaz bir bok yapmamışsınızdır.
derdin 3-5 saniyelik boşalmaysa elin adamına ne ihtiyacın var?
zevkler ve renkler tartışılmaz. ister sarılmaktan zevk alır, ister birlikte uyumaktan, ister boşalmamaktan. kendi bildikleriniz ve zevklerinizi genellemeyin. ilişkileri 3 saniyelik boşalmaya indirgemek pek sağlıklı bir kafa değil kanımca.
hedef odaklı düşünen kişilerin beyanıdır oysa çoğu kişi sonuçtan ziyade sürece odaklanır. ama başlığı açan yazarın asıl odaklandığı şeyin cinsellikten daha genel bir şey olduğu kanısındayım. örneğin; senelerce çalışılmasına rağmen tüm geleceğin 3 saatlik (belki değişmiştir) üniversite sınavında belli olması gibi. aynen, saatlerce yapılan yemeğin yarım saatten az sürede bitmesi gibi. sanırım onca çabanın bir hiç uğruna boşa gitmesi sanırım yazarı asıl düşündüren şey. buradaki örnekte de yitip giden şey zaman oluyor.
hiç boşalmadan saatlerce sevişmişliğim çoktur. asıl haz ( bence ) sevişmenin ve ten uyumunun verdiği hissiyattır. boşalmayı kendim de yaparım önemli olan ertesi gün hem ruhunda hem teninde bıraktığı izdir.
3 saniyelik boşalmaktan ibaret olan sexe rağmen bilmem ne kadar süre sex yapan, bilmem kaçıncı şeyin rekorunu kıran, hatta sex üzerinde ölenin bile olduğu dünyada o 3 saniyelik boşalma sürecinin olmadığı bir dünya düşünemiyorum. aşınmadık yarak delik kalmazdı. artık insanlar prezervatif yerine koruyucu kılıflar takardı sex süresini saatlere çıkarmak için. sürtünmelerden çıkan kıvılcımla yorgan yatak yakardı bu millet.

şu bir gerçek; önüme ne gelirse değerlendireyim diyen biriyseniz bu boşalma olayı başbelası olur size. vücudunuz sex yapma fonksiyonlarını o süre içinde kaybeder ama ruhunuz hala yapmak ister. ruhunuzun istediğini bedeniniz gerçekleştiremicek. ama ne aradığını bilen, her kişiyle sex yapacağıma bi kişiyle sağlam sex yapayım diyen biriyseniz sevişmek, sarılmak, dokunmak ayrı haz verir. bunları yaptıkça ruhundaki alevler dinecek. boşalmak da ödül gibi gelir size.
e ne olacaktı,15 dk mı boşalacaktın. seks sevişme hazzı arttırmak o 3 5 saniyenin değerini arttırmak için var. garip garip muhabbetler kafalar maşallah.