sakar

işte o benim
buraya sadece adımı yazmam yeterli olacaktır sanırım, yada bu başlığı görecek olan arkadaşlarımın aklına gelecek ilk isim ben olacağım.
çeyrek asırlık ömrümde sakarlıklarım çetelesini tutmak aklıma gelmemişti ama bundan sonra yapacağım, kendime zarar verme konusunda inanılmaz yetenekliyim mütevazi olmayacağım.
basitlerden başlarsak sayısız kere düştüm ortalama 16 yaşına kadar dizlerim ve dirseklerim sürekli yaralıydı, hatırladığım kadarıyla 20 kadar çivi yaram var, ellerim kollarım ve ayaklarım teneke ve tel kesikleri ile dolu, 5 yaşında su borularını tamir eden babamı izlerken balkondan düşüp kafamı kırdım, aynı sene caddede karşıdan karşıya geçerken düşüp köprücük kemiğimi kırdım. 9 yaşındayken bisikletimle çarşının orta yerinde kendi kendime 3 takla atmayı başardım, ayaklarımdan ve ellerimden iki amcanın çekmesi sonucu düğümlenen bağırsaklarım açıldı. üç kere elektrik çarptı birisinde evdeki ana şalterlin atması sonunda katı yakıt olmaktan kurtuldum. motorumun egzozunda kaç kere baldırlarımı yaktığımı unuttum, beslediğim papağanlar, köpek ve hamster la oynarken öldürülesiye ısırıldım.motorumla yokuş yukarı çıkarken arka tekeri havalandırarak düşmeyi başardım ve sol köprücük kemiğimi çatlattım. son ve en büyük olarak 24 şubatta motorumla yine ve her zamanki gibi kendi hatamdan kaza yaptım, sol köprücük kemiğim (yine) kırıldı ve sol kaburgalarımdan birkaçı ezildi asvalta sürtünme sonucu giydiğim eşofman diz kapağıma kaynadı. ameliyattan sonra doktorum bu kemiği (köprücük) bir daha kırarsan sana kadavradan bir kemik alıp takacağım bunu bir daha toparlama imkanım yok dedi. son olarak 16 ağustosta aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu kullandığım el arabası ile takla attım ve yüzümün sağ tarafı alnımdan elmacık kemiğime kadar yüzüldü, fakat bu sefer refleks olarak kendimi sağ tarafa attım. bu sabah patronum yüzümdeki yarayı gördüğünden beri, bu kadar sakar bir elemanı iş kazasında ölmeden tazminatsız olarak işten atmak için iş kanununu okumakta…