scrikss

türkiye’de ilk dolma kalem üreticisi olan scrikss, 1963’ten bu güne scrikss; yerli yazı araç ve gereçler pazarında üretim teknolojilerinden satış ve pazarlama tekniklerine kadar birçok konuda yeniliklerin öncüsü olmuştur. öyle ki dolmakalemlere garanti verilmesini başlatan ilk firma olup, bugün üretim aşamalarında uygulamakta olduğu titiz ve hassas kalite kontrol prosesleri sayesinde yazı araçlarına “ömür boyu” garanti vermektedir.
türk pazarının tartışmasız en önemli lideri haline gelen scrikss; zaman içerisinde dünya genelinde birçok ülkeye ihracat yapan küresel bir türk markası olmuştur. aynı zamanda dünyaca ünlü (bkz:cross), (bkz:kaweco), (bkz:sheaffer) (bkz:kalem markaları), kadın-erkek deri ve kumaş çantalar, cüzdanlar, notebook ve evrak çantaları ile italyan markası nava, şık masa üstü ofis aksesuarları, anahtarlıklardan oluşan hediyelik ürünleri ve yaratıcı fikirlerle özel olarak tasarlanmış multifonksiyonel ürünleri ile alman troika markasının türkiye distribütörlüğünü de (bkz:scrikss) yapmaktadır.
52 ülkeye ihracat yapan küresel bir marka olan scrikss kaliteli ve özgün tasarımlarıyla, yenilikleri yıllardır tüketicisiyle buluşturuyor.
“(bkz:yazmak güzeldir)” mottosuyla da kalem severlerin dikkatini çekmeyi başaran scrikss, yeni ürünü (bkz:twist )ile yeni bir yazım deneyimi sunuyor. ben denedim, siz de deneyin, hissettiklerinizi paylaşın.
- çocukluğumda; ışıklar içinde uyuyasıca canım dedemin doğum günlerimde aldığı klasik hediyelerden idi dolmakalemler.
- geçmiş günlerde, kırtasiye dükkanımızda birçok çeşidini satmış olduğumuz kalem markası.
- hem tükenmez hem de dolmakalem kalitesinden memnunum. dayanıklılık ve uzun ömür konusunda oldukça iyi noktada. ama kalem koleksiyonumun en güzel parçalarını temsil etmiyor maalesef.