seks sırasında mesajlaşmak

iki gün önce denedigim bir fantezi altimda almis sikerken bir yandanda sosyal medyadan baska bir pasifi arama deneyimledim.bosalma zamani bu sayede 30 dk daha uzatabildim.. ara ara sert sikerek sexin seviyesini azaltip cogaltarak güzel bir vakit gecirdik.
oldu olacak çekirdek de çitleyin bari.*

(bkz:multitaskingin bokunu çıkarmak)
how i met your mother'da bir bölümde barney de yapmıştı böyle
benim bir kere date'im seks yaparken ben eşimle mesajlaşsam sorun olur mu dedi. sözde eşi şüphelenmiş. olur canım nolucak dedim. sonuçta yuva yıkan kadın değilim.. ama meğer şerefsiz videomu fotolarımı çekmiş.
ertesi gün twitterda #böylesikilmekisteyengelsin hashtagi ile gay arama sayfalarına düşmüşüm.
yani mesajlaştığından emin olun. gizli gizli videonuzu çekiyo olabilir.
olaydan sonra haftalarca seks yapamamıştım. horneti falan silmiştim hatta birkaç gün. arkadaşlarımda hiç destek olmadılar o süreçte. hani kimseyle görüşmüyordun falan darladılar beni. ee düşenin dostu olmaz.
millette ne fizikler var ki gizli mizli seks sırasında videoları çekiliyor ve bu videolara bakıp asılan kitleleri peşinden sürüklüyor, kendisini tebrik ediyorum bu yazarın..

netekim altımda inlettiğim pasif arkadaşı 50 dakikada ancak boşalmam sebebi ile çokça konudan kaçırdığım için, sex sırasında yemek yapmak, ya da sex sırasında tusa çalışmak gibi faaliyetlerde bulunduğunu deneyimlediğim oldu..
bir sonraki müşterisini ayarlıyordur.
pasiflerin korkulu rüyasıdır zira o mesajlaşma bazen gizlice çekilen video, fotoğraf anlamına gelir.