semte göre seçicilik

kabul etsenizde etmesenizde kimseye söyleyemediğinizi konuyu ben burada açıyorum. chat ortamında yada buluşmak için profil açtığınız sitelerde aradıklarınızı yada bulduklarınızı semte göre seçiyorsunuz. nasıl mı? konuyu açayım. örneğin beylikdüzü bahçeşehir büyük çekmece de buluşacağız kişi den zarar gelmeyeceğimi yada temiz olduğunu düşünüyorsunuz. bağcılar yenibosna sultangaziden biri ile buluşacaksanız bazılarınız tedirgin oluyordur. hatta bazen de hiç gerek yok diyip sadece resimleri gönderip aldıktan sonra kişiler mastürbasyon yapıyor ve buluşmaya gitmemek için envai çeşitte yalan lar söylenir.
seneler önce bir tanıdığım - ki kendisi elit bir eşcinseldir - evine uzak mahallelerden kişileri çağırıyormuş çünkü daha zevkli oluyormuş. bir gün bir tanesi sabah evden çıkıp giderken bunun ayakkabılarını çalmış. duyduğumda komik gelmişti. bu konuyu özetleyen bir anekdot.
bende yalan yok. sarıgazi'de oturuyoruz. yer de yok. ailemle yaşıyorum.
hafta sonları sabah erkenden 19s ye biner moda'ya gider hornetimi açardım pandemi öncesi. ama oradakilerin burnu biraz havada. sarıgaziden geldim misafirim diyince neymiş efendim hafta sonları ümraniyeden sultanbeyliden sarıgaziden doluşuyormuşuz da kendi semtlerinde dışarı çıkamıyorlarmış kalabalıktan falan hakaretler edip engelliyorlar. o yüzden artık sarıgaziden geldim demiyorum. onun yerine yurtdışındaydım bir süredir yeni geldim modada ailemi ziyarete diyorum kim bilecek!
bu vesileyle pozitif bakılan bir semtte yaşadığımı tasdiklemiş oldum. her şeye rağmen bear olsun sulukule'den olsun diyorum. coğrafya kader değildir
durust olmak gerekirse esenyurt ve beylikdüzü benim icin bir. ıkisine de ok vermem cunku bana cok uzak. peki caddebostan ve umraniye arasinda bir secim yapmam gerekse hangisini secerdim. bunun cevabı yok. kimin nereden cikacagi belli degil cunku. semte gore secici değilim acikcasi.
eğer tanışmayı istediğim bir kişiyle konuşuyorsam, toplu taşıma kullanan biri olarak ulaşabileceğim imkanlar dahilinde mesafeye pek takılmıyorum.
semt kısmı da çok komik geliyor, öyle öküzler gördüm ki elit semt diye anılan yerlerden öyle adamlar çıktı ki varoş diye nitelendirilenlerden.
bir insanın maddi imkanları ne yazık ki karakterini düzeltemiyor.