seri eksi oy veren ibne

hadi la geriye 117 entry kaldı onları da eksile.
seri#2
hayır kim olduğunu biliyorum artık boku da çıktı. ana avrat sövülmek bu kadar mı hoşuna gidiyor anlamıyorum ki. gereksiz insansın amk.

daha geleli 2 gün oldu ama birinin antipatisini kapmışım bile. sözlükten soğumak için birebir açıkcası.

insanları kalıplaştırmaya bayılan biri bence, ilk tahminim. yazık, muhtemel bu da eksi yer şimdi.
anası onu eksi oy vermek için yaratmış ama tam oluşamadan çıkmış galiba ortaya. yazık kimin çocuğuysa. iyice bokunu çıkardı. atsan atılmaz, satsan satılmaz. evlat olsa sevilmez.
bir tane itin kuyruğuna basiyorsunuz ve o it oğlu it kuyruk acısıyla yapacak bir şeyi olmadığı için saldırıyor , bu zavallı yolla sizi ısırmaya çalışıyor. yazık ona. cici bir it olsa daha farklı muamele görebilirdi ama kuduz olmuş zavallicik duramıyor yerinde. nasil kaşiniyor. o yüzden ayak altında dolanıp duruyor ve kuyruğuna basılıp duruyor. zaten bu itlikle ancak ayak seviyesinde kalacak olmanın verdiği bir acı da var muhtemelen. hoşt deseniz de gitmiyor. kendi haline bırakmak lazım. başıboş ( başı hakkaten de her anlamda boş) itler o zaman sizi rahat bırakabilir.
benim anlamadığım seri eksi alan arkadaşlar neden bu kadar sıkıntılı bu konuda.
insanların hakkınızda çok güzel düşünmesi neden bu kadar çok ilginizi çekiyor. bırakın eksilesin, artılasın ne önemi var. eksiledi diye girdilerinizin değeri düşmüyor.
sevmesinler onlar sizi ben sizi seviyorum -boşverin.
ben bu sitede en çok eksi alanlardan biriyim ve bundan çok memnunum, bütün malları rahatsız ediyorum çünkü kendi gerçekleriyle yüzleşemiyorlar.
  • /
  • 2