skywanker

yeni sözlük yazarı. hoş geldin.

(bkz:askk)
kaşar sözlük yazarı. uçurulan hesaplardan birisi olduğunu sezdiğim yazar. entry formatını biraz değiştirmiş. uslubundan ve enerjisinden kim olduğunu anlamak gayet mümkün.
beni tanıdılar siz kaçın. negativecreep devam profilidir. diğer hesap istenmeyen ve bir takım istenen ama olmaması gereken şeylere karıştığı için bu hesaptan devam.

planım yeni özdemir olmak.

edit: off beni çekemeyenler eksiliyor yine. ağlayın amk.
kim olduğunu bilmiyorum ama sırf sana iki kalp attık diye benden bir şey isteme. cevabımı yazıyorum: vermiycem
mert biri olsan başkasının resmini koymazdın zaten benlen uğraşma
yine başkasının resmini komuş budefa iskeletorun kötü emelleri ahahahahah
dikkat çekmeye çalışıyor tıklamayın resmine(şakaaaaaaaa)
açık sözlü bir yazar. keşke herkes onun gibi olsa.
ağır ibne çıtır. bakirim bakirim diyor ama her boku yemiş gibi başlıklar açıyor. kaşarlaşmış birazcık. bakir değildir kesin
ayrıca aşkıma denilmiş fake foto filan. bana gerçek yüzünü attı. çok tatlı çocuk. iyi ki gizli yoksa çok sikmek isterlerl aşkımı
ah bebişim tatlıyım da kıymetimi bilen çıkmaz ki! gerçekten iyi ki de gizliyim yoksa harcanacak bir tipim, kalbiimi çok kırarlardı.
sözlükte her gece sela okuyor ne biçim rakçı bu ahahahahahah
şaka başın sağolsıun
köylü amcalar seni bayır aşağı siksinler umarım.
en azından sizler gibi analara sövmüyorum kötü niyetim olmaz asla sen kendine bak
göbekliyse neden olmasın? kasketli bir emmi hepimizin hayalidir diye düşünüyorum. itiraf edeyim, köy muhtarı fantezim var. elime geçerse hiç acımam.
sözlüğü kalkındaracak potansiyelde biri ama yaratıcılık sınırlarını zorlamamasını öneririm. zorlayınca sınırların dışına taşıyor çünkü. başlık açma konusunda biraz daha özgün ve seçici olmasını öneririm. bunu da sözlüğü tek başına sırtlamasına bağlıyorum. bundan bi kaç kişi daha olsa sözlüğün daha hareketli olacağını düşünüyorum.