şokopop vs. sedat peker

bir tarafta, bir zamanlar magazin dünyasının kirli ilişkilerini gözler önüne seren, yarattığı sansasyonlarla gönüllerimizi fetheden şokopop

diğer yanda, malumun detaylı ilamını yapan, siyasetin az da olsa bilinen kirli yanlarının su altında kalan buz dağı misali gözler önüne seren sedat peker

her ikisi de gündeme bomba gibi oturan ama sabun köpüğü gibi sonradan unutulacak (bkz:anadolu insanının b12 eksikliği) açıklamalarla popülerlik kazandı..

şokopop önceleri anonim bir kimlikle karşımıza çıkarken, şöhretin ağırlığı ile kendisini ifşa etti, sedat peker hali hazırda mafya babası olarak tanınan, siyasilerle uzun süredir ilişki içinde olan, şimdilerde ipi pazara çıktığı için sinirlenmiş bir tetikçi..

sosyal medyanın gücünü farkedebilmiş, y-z kuşaklarına seslenmeyi bilen şovcular..

şimdilerde şokopop'un esamesi okunmazken, yeni gündemimiz sedat peker ve facetime görüşmeleri olmuş durumda..

sonu kimseye fayda sağlamayacak işler serisinin bir sonraki ünlüsü kim bilir sözlüğümüzün güzide yazarlarından çıkar, ben özdemir ve xalocum'dan da benzer performansları bekliyorum.. kim bilir ülkenin siyasi, medyatik, magazinel simalarının kolileşme öncesi-sonrası yaptığı ve kayıtsız kalamayacağımız nice rezillikleri gözler önüne serecekler!!!

takipte miyiz?
hayır
lâkin birilerinin siki kulak arkamıza temas ettiği sürece siklemek durumundayız..
şokopop'u daha çok sevsem bile liderlik vasfı olmadığından sedat peker diyorum.
yakın zamanda “mafya ve magazin çukuru” adında bir programa katılmıştır.