sözlükçülerin ilk aşkları

kesinlikle küçükken beraber evcilik oynadığımız o kızdı. oyun oynarken hissettiğim o duygular tarif edilemez ilk masum ve temiz aşkım oydu *
çok öyle büyük bir aşk değildi ama baya hoşlanıyordum. 5.sınıfın sonunda açıldığımda 'ben seni arkadaş olarak görüyorum' un karşılığını aldım, ha zaten tamamdı çocukluk bitti araya mesafeler girdi. komik olan, üzerinden neredeyse 10-11 yıl geçti ve bu süre zarfında kız beni görünce ne yüzüme bakıyor, ne muhattap oluyor bildiğin gözünü kaçırıyor fln. galiba kendisi ' ayy bu beni seviyodu' tribinde ama çocukluk yaşanmış bitmiş, nedense onun için bitememiş
anaokulunda ki ece isimli kızdı.sürekli el ele tutuşup etrafta gezerdik , bir ara ciddili karı koca moduna girmiştik.geçenlerde fotoğraflar buldum da , beyaz gelinlik gibi bir şeyi var ben de efe kıyafetleri giymişim.utangaç ve mutlu bir şekilde gülüyoruz.ahh ah , ne günler.

beyaz tenli , sarışın ve mavi gözlü insan beğenim heralde 20 yıl daha geçse değişmeyecek.ilginç.
yan komşunun dalgalı kıvırcık sarı saçlı yeşil gözlü beyaz tenli kızı. beraberdik çocukken bütün gün. sonra öldü işte.
uzun hikaye be sözlük. doğrudan 4 dolaylı olarak 10 olmak üzere toplam 14 yılımı alan öküz. şimdi bakıyorum da ne salak bi ergenmişim. ne vardı it gibi sevecek. salla gitsin amk.
atatürktü benim ilk aşkım, sarı saçlım mavi gözlüm bir daha gel samsundan
ii. osmandı hahahahahahaha * .
ha ( gözler küçülür rüzgar eser yüzün önünden yapraklar ve pembe tozlar geçer rüzgarın sesi duyulur ha bi de kıyafetler püfür püfür ) * *
3. sınıfta sülbiye ya da zülbiye diye bi kız vardı. beyaz tenli, kısa boylu, incecik, orta uzun siyah saçlı, kaküllü, kapkara gözlü bi kızdı. mor tüylü kazağını hala unutmam. çok kibardı. iyi kapli ve yardımseverdi benim önümde oturudu bana derste dönüp gülümserdi, hediye alırdı, beraber oynardık, ne zaman ağlasam başımda biterdi falan. hatta 23 nisanda benim partnerimdi ve beraber çekinmiş bi fotoğrafımız ve anı olarak aldığım bi fotoğrafı hala durur. şu an napıyor bilmem umarım mutludur. ama ben değilim. ben ipne oldum.
edit: dur ya zülbiye benim ikinci aşkımdı, ondan önce selime âşıktım ben. daha birinci sınıftaydım ve o kadar bastırmışım ki yıllar yıllar sonra hatırladım.
ilkokuldaki aşkları sayarsak, ilknur isimli bir kızdı sınıfımızdaki.
ortaokul ve lisedeki gerçek aşklarımın ilki ise, batur idi.
bir yıl boyunca aynı sırada bile oturmuştuk. off of... ölürdüm heyecandan...
öyle platonik kaldı zaten...lise son sınıfa kadar vazgeçmemiştim onu sevmekten....bazı akşamlar, bisiklet sürme bahanesiyle evlerinin önüne gidip gezer dolaşırdım...
(bkz: arkadaşımın aşkısın)
valla ilk aşkım biraz geç geldi ama iyi geldi. çok da kötü gitti. bir yıl geçti aradan fakat şimdi görsem yine severim herhalde. detay vermeyim ama güzel çocuktu. bildiğin güzeldi.
lisede m vardı. lise bitene kadar onu sevdim. çok güzeldi. okulda bütün kızlar ve eşcinsel erkekler ona deli olurduk. o başlarda bunun farkında değildi. sonraları vardı ama tavrı hiç değişmedi. çok efendiydi. saftı.
hep en yakın kız arkadaşlarımı ayartırdım. başbaşa kalmayı kovalayıp köşeye kıstırır öperdim valla. ama nedense hep de karşılık alırdım. her insanın içinde azıcık eşcinsellik vardır bence ya da deneme isteği.
ilk aşk mustafa denen bir gavataydı
en temiz duygularımla aşk sezgineydi
en ağzıma sıçan ismaildi
yalan dolanla yaprak dökümü dizisi çeken arif pardon hamza (gerçek adı)
daha çok isim analizi gibi oldu aman neyse sdkgklj
keşke ilk aşkım sezgin olsaymış. içlerinde en temiz kalpli oydu herhalde *
hiç bir zaman çevremde pek fazla kız olmadığı için kendimi kaptırdığım diyebileceğim kimse de olmadı.ha sevdim ona evet ama aşk ayrı bir şey.*
ama ille bir ilk aşk derseniz, 2000lerde ki sahip olduğum atari olabilir. *
ilk aşkım 18 in sonlarına doğruydu. ernestine rumuzunu kullanıyordu tanıştığımız sitede. hatta tanışmadan/mesajlaşmadan önce yolda görmüş beni onun üzerine mesaj attı falan. harika bir 4 ay geçirmiştik. eskişehir seyahati bilmem ne. ahh ernestine. en sonunda ben sana alışıyorum evleneceğim ben ailemi mutlu etmek zorundayım diye benden gitse de. ulan ne fakir edebiyatı yaptım he.
umarım yaşıyor ve mutlusundur.
henüz altı yaşındayken ilk ilk ilk aşkım yaaaa marimar dizisindeki sergio santibáñez karakterine can veren eduardo capetillo. ay yıkılsıaaaan!
onun amk

edit: şu an onun amk değil

birkaç saat sonra gelen edit: onun cidden amk
anasınıfında erdem diye bir çocuğa aşıktım. ama nasıl seviyorum çocuğu. sonra bir kız arkadaşıma dedim 'ben erdem'i seviyorum' diye. o da tüm sınıfa yaymış erdem ve benimle dalga geçip durdular. annemler de gün arkadaşı olmuştu. erdem artık sürekli bize geliyordu. ilk evciliğim kalpp
  • /
  • 2