sözlükte ne kadar süre yazarlık yapmayı düşünüyorsunuz

anket başlık.
lgbti dayanışması adına elimden geleni yapmak, genç gayleri tecrübelerimle aydınlatmak ve yolunu şaşırmış geçkin lubunyaları doğru yola çevirmek amacıyla geldim bu platforma. vakıa sonsuza kadar da burada yazarlık yapacak değilim. 1 yıl gibi bir süre belirlemiştim kayıt olduğumda. sanırım son 2 ayım kaldı.

ha yazarlığı bırakacak değilim. bir kitap kaleme almayı düşünüyorum. türkiyede yayınlanır mı bilmem çünkü ibneli bir kitap olacak. ferrarisini satan bilgenin gay versiyonu gibi bişe. belki calvin klein donunu yakan veya yırtan bilge olabilir bakıcam daha tam karar vermedim. ama satan bilge olmayacak. bilge adam bişeyleri satmaz. sahip olduğumuz şeyleri satarak değil onlardan vazgeçerek hüviyetimizi elde edebiliriz ancak çünkü. neyse çok spoiler vermeyeyim şimdi.
bu arada hep felsefe yok öyle sıkıcı bir kitap olmayacak. ilk bölümde baya fanfini olur adam aydınlanmadan önce.
kalabildiğim kadar kalırım ben. tarih belirlemedim şahsen. sen de arada uğra bari özdemir. insafsızlık etme.
bir tam yılım dolsun sonra düşünürüz. kıdem tazminatı talep edicem.
dün itibarıyla bıraktım.
ülke ak parti‘den kurtulsun yazarlığı bırakıp kendime doğanın kalbinde bir ev inşa edeceğim. röpteşambırımla şöminenin önüne oturup kaliteli şarabımı yudumlayarak hep ertelediğim kitabımı yazmaya koyulacağım.

kitabı biraz yazdıktan sonra sıkılıp şarabı abartacağım kaliteli şarap bitince evin hayırlı olsun’a gelen yılan suratlı özdemir’in aldığı köpek öldüren şarapları sahillerdeki it uğursuzlar gibi içemeye başlayacağım. kitabı bir kenara bırakıp müslüm gürses açacağım. röpteşambırımı çıkartıp off sıcak bastı diyerek atletle oturacağım. midem kazdı diye akşam yediğim suşinin üstüne dolaptan ekmek peynir ve domates çıkartıp yiyeceğim. youtube’de arabesk dinlerken önerilen kısa komik videoları izleye izleye kendimi dev ekranda kolpçino izlerken bulacağım. sızmış halde uyanınca şömine sönmüş koca evi soğumuş bulup doğanın kalbinde doğalgazsız evde kalan aklıma küfür edeceğim. derken twitter’da yeni iktidarın aymazlıklarına denk gelip lgbti dayanışması ne durumda diye sözlüğe isteksiz gibi sinsi gibi offline’dan bi bakacağım pufidik ve nakhar iktidarı kınıyorlar. kamyoncu iktidarı sert bir dille eleştiriyor. hemen giriş yapacağım.

üç tane bildirim var onlar da benim açtığım başlıklara yazılan entyrler... özdemir’in kitabı en çok entry girilen başlık olmuş. hemen özdemir’e alakasız bir karikatür atıp gehen gehen gülmek suretiyle sözlükte yazmaya kaldığım yerden devam edeceğim.
2 haftam kalmış zaman ne hızlı geçiyor!
ülke malum partiden kurtulduğu vakit bir orgy partisine katılıp sözlüğü bırakabilirim,hiç pasif olmamış ben üç aktifle falan
benden eski olup sözlük adabını öğrendiğim gedikli yazarları çok özlediğimi farkettiren başlık.
maalesef "yazar devir oranı" (turn over rate) yüksek bir sözlük burası.
bu durum, bizim gibi toplumların tipik özelliğidir aslında... (geçicilik, dönemsellik, acelecilik, istikrarsızlık, ...vb.)
oysa, tüm dünyada "dezavantajlı" olarak tanımlanan toplum kesimlerinden birine ait bir "yazarlar grubu" olarak, böylesi bir "serbest kürsü" nün değerini, işlevini, anlamını, heyecanını ve önemini bilerek mümkün olduğunca uzuuuuuuuuuuuuun bir zaman dilimini hedeflemeyi başarabilmek gerekir diye düşünüyorum...
bu bir is degil bana gore bir zevk, sozluk burada oldugu surece de yazmayi dusunuyorum. ara ara yazmasam bile en azindan okumayi seviyorum.