taşraya tayinin çıkması

büyükşehirde gey kimliğini yaşamaya alışmış bireylerin, çeşitli zorunluluklar nedeniyle taşrada yaşamak zorunda kalması, özellikle de belli bir yaş sonrası bunun başına gelmesi oldukça sıkıntılı olabiliyor. bu durum uzarsa evli, çocuklu kamyoncu amcalar ile yapılan sıkıntılı ilişkilere evriliyor gördüğüm.
işbu sebeple her yere sizinle gelebilecek kadar özgür bir sevgili bulmak ve hayatı ona göre düzenlemek gerekir. sırf açlıktan insan önüne gelen herkesle sevişmeli midir? ne demektir evli, çocuklu, kamyoncu tipler?

en iyisi işten ayrılmak beybisi yorma beni. taşra tayini haklı iş bırakmaya ve tazminat almaya hak kazandırır. devlet memuru isen de uçkuruna sahip çıkacaksın.

(bkz: ağlama valla şimdi döverim seni)
bu olay köy muhtarı fantezimi azdırıyor ahahhahah. neyse benim bi işim var ;d
hayat kalitenizin artacağını gösterir. tayin olduğunuza göre memursunuz ve istanbulda da taşrada da aynı maaşı alacağınızdan bir anda barınma, gıda vb masraflarınız düşecektir. bunun yanında trafik, stres, hava kirliliği gibi insanı çürüten şeylerden kurtulacaksınız. taşrada da insanı çürüten farklı şeyler var tabi ama bunlarla daha kolay başa çıkarsınız.
ben taşrada daha mutlu daha huzurluyum. keşke öyle bir lüksüm olsa da hep taşrada olsam ama maalesef istanbul keşmekeşine dönmek zorundayım.
kısmetin nereden çıkacağı belli olmaz. taşra dediğimiz bölgede kendini doğru kişiye açmak için bekleyen biri karşımıza gayet tabi çıkabilir. istanbul'un ücra bir kasabasında yaşadım öylesini.

bu bir son değil güzel bir başlangıç yapabilmek icin iyi bir fırsattır belki de. iyi yanlarından bakmak lazım.